"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Życzenie Świąteczne i Noworoczne oraz sprawy organizacyjne bloga

Jest to ostatni post w tym roku gdyż zmieniam dostawcę bloga (z bloggera na WordPress) i przez najbliższe dni będzie przenoszona treść (mam nadzieję że nie znikną żadne posty i komentarze :-) do nowego środowiska. Nie będzie to całkowite odwzorowanie bloga gdyż jest to niemożliwe, ponadto jak będzie możliwość to wprowadzone będą istotne zmiany. Nie chcę na razie nic zdradzać bo nie wiem czy się wszystko uda.

Nie będę jeszcze podsumowywał mijającego bardzo trudnego 2018 roku i zrobię to w Nowym Roku dlatego korzystając z okazji chciałbym wszystkim czytelnikom bloga złożyć najserdeczniejsze życzenia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia, abyście te święta spędzili w
rodzinnym gronie i na kilka dni zapomnieli o giełdzie, wyciszyli się i
nabrali trochę dystansu (do siebie, do życia) a z okazji Nowego Roku życzę aby w nowym roku
wszystkim w portfelu zawitała hossa :-)

Podobny obraz
Mam nadzieję że za rok zamiast choinki to będzie fura zarobionych pieniędzy :-)

  

avatar
18 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
gpwatakPrezeszgred Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
gpwatak
Gość

Przemek, dużo radości i szczęścia w nowym roku. Tobie i Twoim czytelnikom. Aby zmiany na blogu były jak zawsze udane.

Pozdrawiamy
cały zespół gpwatak.pl

zgred
Gość
zgred

test….
edit: test 2…

zgred
Gość
zgred

komentowanie działa…

Przemek Staniszewski
Gość

Wszystkiego dobrego na Święta, aby były radosne, spokojne i rodzinne. Dużo zdrowia i odsapnięcia od giełdy a skupienia się na rzeczach ważniejszych (są takie :)).I powodzenia w Nowym roku – dla Prezesa i dla Wszystkich czytelników bloga.
pozdrawiam serdecznie
Przemek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Zdrowych,spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i spełnienia planów w życiu osobistym i zawodowym życzy Dominik C.

Marcin R.
Gość

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzę Tobie prezesie oraz wszystkim czytelnikom. Wspaniały blog, dużo się tutaj nauczyłem i liczę na masę nowych wartościowych treści w Nowym Roku. Dzięki ?

abes
Gość

Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzę Prezesowi i każdemu kto zajrzał tu chociaż raz. Dzięki Wam jest miejsce z którego tak wiele można się nauczyć. Pozdrawiam! Abes

Zgred
Gość

Spokojnych Świąt dla wszystkich!!!!

Wojt
Gość

Życzę tobie Prezesie i wszystkim tu obecnym Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Wszystkim czytelnikom wszystkiego najpiękniejszego na Święta i nie tylko :)
Nie znam prawie nikogo z Was ale piwko wypiłbym z każdym :)

Roman

Sławek
Gość

Wesołych Świąt,
Życzę Wszystkim przede wszystkim zdrowia i szczęścia.
Życzę również każdemu z nas trochę więcej czasu dla siebie dla rodziny bo ten sport(czyt. gpw) pochłania go zbyt wiele.
Do usłyszenia na nowym blogu

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Właśnie uświadomiłem sobie, że minął rok od kiedy tutaj trafiłem. Wtedy było nas tu nieco mniej, fajnie, że w międzyczasie coraz więcej osób tutaj pisze, a jednocześnie ilość wpisów nie wpłynął na obniżenie jakości prezentowanych treści, poczieszająca jest również wysoki poziom dyskusji, choć czasami zgrzyty się zdarzają.
Sporo dzięki Waszym wpisom się nauczyłem, niektóre swoje koncepcje zrewidowałem, generalnie tak naprawde ten blog jest jedynym który śledzę na bieżąco – choć ostatnio żadko się wpisuję, ale za to "klikam" :)
Całej wspólnocie blogowej z Prezesem na czele, życzę wiele radości z przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku wielu trafnych decyzji inwestycyjnych.
Pozdrawiam Łukasz_S

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Drogi Prezesie i Szanowni Czytelnicy,

Życzę Wam pełnych refleksji i radości Świąt. To na pewno magiczny i wyjątkowy czas dla wszystkich…Cieszmy się małymi rzeczami i sytuacjami, bo to one sprawiają że życie ma sens…

Często ostro polemizujemy – myślę, że na tym polega wymiana poglądów i opinii. Ja "czasem" przesadzam i jadę po tzw. bandzie, ale nie robię tego złośliwie-ale żeby uatrakcyjnić dyskusję…

A wracając do świąt-pamietajmy o tych, którzy spędzają ten czas samotnie i w cierpieniu…dla większości z nas to radość, ale jak pomyślę o tych rodzinach górników którzy zginęli w Czechach…Olbrzymia tragedia…Mocno się solidaryzuje z Wszystkimi, bo mój tata też zginął w wypadku na kopalni. Przepraszam za prywatą…

Wszystkiego dobrego dla każdego z osobna.

Nieuk.

Egonac
Gość

Wesolych Świąt Prezesie dla Ciebie i wszystkich czytelników!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Zdrowych spokojnych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku 2019 dużo trafionych inwestycji tego wszystkiego TOBIE PREZESIE TEDI ŻYCZY

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Zdrowych, Wesołych Świąt Prezesie i wszystkim Czytelnikom. Pod względem merytorycznym to najlepszy blog na jaki trafiłem. Myślę, że w nowej odsłonie też taki pozostanie. Trzymam kciuki.
Rafał

Czepan
Gość

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie prezesie i dla wszystkich czytelników oraz samych trafnych decyzji w nowym roku!!!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

jaki powod zmiany bloga?
czytelnik

Jarek Turek
Gość

Prezesie dziękuję bardzo i wzajemnie.
Wszystkim tutaj piszącym także i ja życzę wszystkiego dobrego na te Święta oraz samych trafnych wyłapanych perełeczek w Waszych portfelach w nadchodzącym nowym roku:
dzięki że tutaj jesteście.

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.