"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Życzenia Świąteczne i nie tylko :-)

W ostatnim czasie dużo się działo na giełdzie i nawet nie spostrzegłem że liczba osób która wsparła blog finansowo (wpłata przez zrzutka.pl lub nabycie produktu przez link afiliacyjny) przekroczyła 150 (dokładnie jest obecnie 153 osoby).

Rozpoczynając akcję ze wsparciem bloga założyłem sobie (tyle oczekiwałem) że wesprze blog 150 osób a wsparcie finansowe będzie w okolicach 10.000zł. Wszystko wskazuje na to że cel finansowy zostanie znacznie przekroczony bo poprzez wrzutkę jest obecnie blisko 9.000zł, z afiliacji może być ok. 3.000zł (nie wiem dokładnie bo będzie spływać pewnie ze 2 miesiące) oraz reklama na blogu powinna dodać ok. 2.000zł. Oczywiście od przychodów z afiliacji i reklamy będę musiał zapłacić podatek ale i tak jest OK.

Mam nadzieję że taka nietypowa forma wsparcia bloga nie nadwyrężyła nikogo portfela (szczególnie przed okresem świątecznym), nikt nie czuje się oszukany i że stracił pieniądze. Cały czas jestem do dyspozycji wszystkich czytelników, zarówno tych „Participant” jak i pozostałych, jeśli będę mógł i potrafił to będę starał się dalej dzielić wiedzą i moją opinią na tym bardzo trudnym rynku finansowym.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękuję :-)


Korzystając z okazji chciałbym z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzyć wszystkim czytelnikom bloga analizyprezesa.pl zdrowych, pogodnych, spędzanych w rodzinnym gronie świąt. Wykorzystajcie ten czas do odpoczynku od zgiełku codzienności a niech te wiosenne dni będą pełne radości, słońca i odpoczynku.

Przemek (prezes)

analizyprezesa.pl

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dominik C.andy007PrzemekzgredKarol Adx Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik C.
Gość
Dominik C.

Spokojnych, rodzinnych Świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa :)

andy007
Użytkownik
andy007

Zdrowych i radosnych Świąt

Przemek
Gość
Przemek

Wszystkiego dobrego na Święta – zdrowia i odpoczynku także od giełdy :)

zgred
Użytkownik
zgred

spokojnych Świąt !!!!

Karol Adx
Użytkownik
Karol Adx

Wszystkiego co najlepszego z okazji świąt; a przede wszystkim dużo słońca, spokojnych chwil z rodziną i odpoczynku od naszego rynku finansowego.

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.