"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Wpływ cen stali na jej dystrybutorów

Ostatnie 4 miesiące to dynamiczne wzrosty ceny stali, których ceny w zależności od typu są wyższe o 40-50%. Wzrosty te, poza producentami stali, powinny mieć istotne przełożenie na raportowane wyniki dystrybutorów stali, czyli spółek Bowim i Drozapol.

W styczniu napisałem artykuł link o perspektywach tych spółek oraz o wynikach jakie mogły osiągnąć.

Zachęcam do przeczytania analizy oraz dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 1000 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.