"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Trzy miesiące bloga – trochę statystyk

W dniu dzisiejszym mija 3 miesięczna rocznica prowadzenia bloga i chciałbym krótko podsumować i przedstawić ciekawostki statystyczne. Wg statystyk średnio dziennie mam około 1500 wyświetleń i ciągle wartość ta wzrasta, jednak ta statystyka uwzględnia dnia robocze i święta a między tymi dniami jest spora różnica, w święta liczba wejść jest przynajmniej połowę mniejsza. Ostatnio liczba dziennych wejść przekracza 2000 i podobno stawia to mój blog w czołówce blogów giełdowych w Polsce (konsultowałem to z bloggerem który widział statystyki). Jestem bardzo zadowolony że jest tak duże zainteresowanie gdyż może to choć nie musi świadczyć że inwestorzy potrzebują praktycznej pomocy czy wsparcia ze strony bardziej doświadczonych inwestorów i taką pomoc tutaj odnajdują.
Poniżej garść statystyk
Z USA to chyba Goldman Sachs bloga obserwuje :-)

I źródła ruchu na koniec
avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
MarianPrezesObserwatorJerzySpekulant Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marian
Gość

Prezesie co sądzisz o spółce Fabryka Konstrukcji Drewnianych SA? Prognozy na 2017 rok co do zysku są kosmiczne. Firma się rozwija.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Jak są liczone te dzienne odwiedziny strony,czy jeśli ktoś odświeży stronę aby przeczytać następny komentarz pod wpisem to jest liczony kolejny raz ?

Obserwator
Gość
Obserwator

Fajny blog bo w przeciwieństwie do innych blogów giełdowych głównie bazujących na przedstawianiu analizy technicznej spółek tu jest sporo wiedzy na temat analizy fundamentalnej, którą można podpatrzeć. Swoją drogą fajnie prezes jakbyś dodał jakiś wpis objaśniający jak definiujesz swój główny skaner akcji na biznesradarze do selekcji spółek. Na co zwracasz uwagę. Ja sobie taki zdefiniowałem i zauważyłem, że pojawiają się na tej liście większość spółek, które rekomendujesz, czyli zasadnicze kryteria muszą być zbliżone, ale chętnie dowiedziałbym się więcej. Keep up the good work!

Obserwator
Gość
Obserwator

Dzięki za wyjaśnienia. Myślę, że taki post o skanerze byłby bardzo pomocny, a i przy okazji miałbyś temat do wpisu. Ja dużą uwagę w skanerze przywiązuję do ROE i dynamiki wzrostu zysku operacyjnego oraz niskiej wyceny, ale faktycznie w ten sposób wypadają mi dobre spółki z wyższą wyceną o których piszesz.

Obserwator
Gość
Obserwator

Ja biorę to pod uwagę dlatego, że staram się stosować strategię CAN SLIM Williama O'Neila, w której jednym z kryteriów selekcji spółek jest wysokie ROE. Powodem tego jest właśnie wybór porównawczy spółek "leaderów" spośród tego samego sektora, które najefektywniej generują dochód. Faktycznie jednak wyśrubowane wartości ROE i ROA mogą utrudniać ich dalszą poprawę.

Jerzy
Gość

Świetny wynik.
Ale czy to nie jest oznaka rosnącego zainteresowania inwestycjami na giełdzie ze strony drobnych ciułaczy?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Prezesie! Wpusć reklamy i zarabiaj na tym!!! Gratulacje i Pozdrówka od Witka!

Spekulant
Gość

Witaj
Gratuluję wyników sledze Twoje wątki już od bardzo dawna od stockwatch poprzez bankiera i teraz na blogu,chciałbym napisać że mało jest rzetelnej i wiarygodnej informacji na rożnego rodzaju forach większości jest to naganianie lub bezowocne pyskówki a tu na Twoim blogu jest naprawdę wysoki poziom wiarygodność i wiedza i za to ja Ci dziękuję jak i z tego miejsca życzę wielu sukcesów i udanych inwestycji.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Gratuluje to naprawdę bardzo dobre wyniki. Na blogu znajduje zawsze trafne analizy i merytoryczną wiedzę i to chyba właśnie decyduje o popularności oczywiście plus wyniki. Nie chce snuć teorii spiskowych ale od pewnego czasu zauważam regularne dość duże wzrosty w godzinach popołudniowych wiec może własnie USA wchodzi ;) Nie chce mi się wierzyć że etatowcy konczą prace o 14tej lub 15tej wracają do domu czytają i kupują akcje ;) Chociaż to jest giełda i tu wszystko możliwe . Pozdrawiam czytelników Dominik

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.