"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

TOYA po wynikach za 1 kwartał 2022r.

Toya od dłuższego czasu przyzwyczaiła do dwucyfrowych wzrostów przychodów, jednak ze względu na coraz wyższą bazę, dynamiki są coraz niższe. Zyski za 1 kwartał 2022r. podbite pozostałymi przychodami operacyjnymi i gdyby nie one, drugi z kolei kwartał byłby bez wzrostu zysku netto, w stosunku do roku poprzedniego.

Przed spółką wiele zagrożeń i szans, jednak w najbliższych kwartałach, może być odczuwalna utrata części przychodów, które Grupa uzyskiwała w krajach, objętych wojną na Ukrainie (rosja, białoruś, Ukraina).

Zapraszam do podsumowania ostatnich wyników oraz perspektyw spółki Toya, które zawarłem w analizie opublikowanej na Portalu Analiz .

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.