"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Toya po wynikach 3 kwartału 2023r.

Przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej TOYA SA (w dalszej części tekstu będę używał skrótu TOYA) jest projektowanie produktów, zlecanie (głównie dostawcom z Chin) i nadzór jakościowy nad ich produkcją, oraz import i dystrybucja na rynku krajowym i zagranicznym: Europa, Azja, Afryka, Australia. Główna grupa sprzedawanych produktów, to elektronarzędzia i narzędzia ręczne dla profesjonalistów i do domowego użytku. Najbardziej znana w Grupie jest marka YATO , Vorel oraz Flo, Stho, Fala.

Pozytywne tendencje w wynikach Grupy zaczęły być już widoczne w 2 kwartale 2023r., potwierdzone zostały w 3 kwartale 2023r. i nie wykluczone, iż mogą jeszcze przez kilka kolejnych kwartałów, pozytywnie wpływać na wyniki.

Co to są za tendencje i jakie były wyniki, zawarłem w analizie opublikowanej na Portalu Analiz

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 2.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.