"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Świąteczne i Noworoczne życzenia dla czytelników bloga

W zeszłym roku przy okazji składania życzeń świąteczno/noworocznych informowałem o zmianach na blogu związanych z przejściem na WordPress (dostawcę bloga) a obecnie przypominam że od przyszłego roku łączę siły z ekipą Portalu Analiz a mój blog będzie stopniowo wygaszany.

Jednym słowem dużo się działo i pewnie będzie się nadal działo dlatego najbliższe dni to doskonały czas do wyciszenia się, zapomnienia o giełdzie czy choćby nabrania dystansu dlatego warto całą energię poświęcić swojej rodzinie. Nie przedłużając :-) z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wypoczynku, prawdziwej radości i miłości a Nowy 2020 Rok niech przyniesie satysfakcję z podejmowanych decyzji (prywatnych i/lub służbowych) a w portfelach niech zawita Wam hossa :-)

Podobnie jak rok temu życzę aby choinka zamieniała się w furę pieniędzy zarobionych na giełdzie, ma nadzieję że przy małym moim udziale :-)

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
eXtremalnyLukasz_SDominik C.jaro85apstaniszewski Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
eXtremalny
Gość

Również życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku!

Lukasz_S
Użytkownik
Lukasz_S

Życzę całej blogowej społeczności na czele z Prezesem radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku podołania wyzwaniom jakie przygotuje przyszłość, również ta związana z blogowaniem.
Jestem tutaj drugi rok i mogę ocenić jak bardzo przez ten czas rozwinął się blog, jak wiele ciekawych ludzi się pojawiło, jak dzięki Waszym wpisom ciągle poszerzam wiedze giełdową,

Nieuk
Użytkownik
Nieuk

Ja też jestem zaszczycony i przesyłam wielkie podziękowania Wszystkim piszącym. Moja percepcja rynku kapitałowego tak się poszerzyła-bezcenne. Wkład Prezesa jest tak wielki w jego rozwój, że sam chyba z tego nie zdaje sprawy. Naprawdę-wielki szacunek i uznanie.

Dominik C.
Użytkownik
Dominik C.

Prezesie dziękuję za życzenia. Tobie jak również wszystkim czytelnikom bloga życzę przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, dużo rodzinnej atmosfery, radości a także wymarzonych prezentów pod choinką :) Nich przyszły rok będzie dla nas wszystkich lepszy i bardziej pomyślny od tego mijającego.

pstaniszewski
Użytkownik

Panie i Panowie – Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia dla Was oraz oczywiście Waszych Bliskich! Niech hossa pokoleniowa nabierze rozpędu w 2020 roku :) Choć przez ten tydzień doradzam zapomnienie o giełdzie i skupienie się na rodzinie, bliskich, rozmowach, grach, zabawach, czytaniu książek, etc.

pozdrawiam
Przemek
P.S. Dużo fajnych ludzi na tym forum spotkałem – to zaszczyt być tutaj!

sebek881
Użytkownik
sebek881

Najlepszego prezesie!

Nieuk
Użytkownik
Nieuk

Prezesie,

Życzę Ci dużo.sukcesów i wszystkim forumowiczom. Jednocześnie chciałem podziękować za te dwa lata. Wiele dyskusji, polemik na długo mi pozostanie w pamięci.

Święta są wyjatkowym czasem. To chwile pełne refleksji i też spokoju. Zapominamy o giełdzie i bardzo dobrze. Potrzebne jest katharsis naszego umysłu.
Nie przedłużając-cieszę się, że Was przynajmniej wirtualnie poznałem a przy stole wigilijnym pomodlę się o hossę:)

jaro85a
Użytkownik
jaro85a

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla prezesa założyciela bloga za wytrwałośc i ogrom pracy na blogu . Życzenia składam też wszystkim formułowiczom

Życzy stały czytelnik Mały

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.