"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Stalexport – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem 1500 akcji po 4,38, łączny zarobek 20,50%.

Powodów sprzedaży jest kilka : propozycja dywidendy to tylko 4% a liczyłem na 18%, zbieram kasę na ewentualne dokupienie iAlabtros, Unimot i spory podatek giełdowy do zapłaty w kwietniu.
Do Stalexportu jak najbardziej będę chciał wrócić (pewnie w okolicach wakacji) gdyż spółka jest w trendzie wzrostowym, nisko wyceniana, świetnie generuje gotówkę, zaczyna płacić dywidendę, możliwe też że pieniądze przeniesione na kapitał zapasowy przeznaczone zostaną na skup (one nie zginą).
avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesArtur Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Artur
Gość

4,45 to dobry moment na wejście czy liczysz, że do wakacji spadnie?

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.