"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Spółki, które mogą poprawić wyniki

Gdy rok temu wytypowałem 23 spółki, które mogą poprawić wyniki w najbliższych 12 miesiącach, nie przypuszczałem tak mocnych wzrostów kursów ich akcji.

Średnio kurs każdej ze spółek wzrósł aż o 215% !!! a nie uwzględniając inwestycyjnego hitu 2020 roku Mercatora, średni wzrost kursu akcji wyniósłby 37%.

Na 2021 rok sporządziłem nową listę z 38 spółkami, które moim zdaniem poprawią zyski .

Po 4 miesiącach 2021 roku, kursy ich akcji średnio urosły 37%.

Z tych 38 spółek, tylko dwie z nich zanotowały pogorszenie zysk netto w ostatnim kwartale, a 36 go poprawiło.

Jakie to spółki, czy przewiduję dalszej poprawy zysków i wzrostów kursów, dowiesz się z artykułu opublikowanego na Portalu Analiz link.

Zachęcam do przeczytania artykułu oraz dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.250 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
wiorek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wiorek
Gość
wiorek

o kurde, blog nadal działa :) tylko wszyscy stąd już chyba poszli ;)

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.