"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Spółki które mogą poprawić wyniki – edycja na 2022r. – cz. 3

Z wytypowanych na początku tego roku 28 spółek, które mogą poprawić zyski w najbliższych 4 kwartałach (począwszy od 4 kwartału 2021 do 3 kwartału 2022r. włącznie), po dwóch analizowanych kwartałach, 24 z nich poprawiło zyski. Największą poprawę zanotowały Huuuge, Bumech i XTB, a spadek zysków odnotowały Ailleron, Ten Square Games, ATM Grupa i ONDE.

Od początku roku, średni kurs tych 28 spółek, wzrasta 7,50%, co jest znacznie lepszym wynikiem od szerokiego indeksu WIG, który w tym samym okresie traci ponad 20%.

Liderem zwyżek są akcje Bumechu (204% wzrost), Votum (144% wzrost) i Arctic (100% wzrost), najgorszymi stopami zwrotu mogą się „poszczycić” Ten Square Games (70% spadek) i Esotiq (46% spadek).

Jakie to 28 wyselekcjonowanych spółek, czy przewiduję dalszej poprawy ich zysków i wzrostu kursów akcji, dowiesz się z artykułu opublikowanego na Portalu Analiz.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.