"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Rosnące ceny stali szansą dla jej dystrybutorów

W styczniu tego roku na Portalu Analiz pojawił się mój wpis „Rosnące ceny stali szansą dla jej dystrybutorów”. Analiza okazała się trafna, w Q1 wzrosły zyski Bowim i Drozapol, a w ślad za nimi i kursy akcji. Rajd cen stali się jednak nie zakończył na Q1, a wręcz trwa dalej w najlepsze. Zapraszamy zatem do zapoznania się z aktualizacją analizy link oraz prognozą zysków za 2 kwartał 2021r.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.