"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Propozycje inwestycyjne na 2023 rok

Na Portalu Analiz dzisiaj ruszyła już 3 edycja, typowania przez czytelników spółek, które mogą dać najwyższe stopy zwrotu w 2023r. Każdy z czytelników może wytypować maksymalnie 3 spółki, których wybór powinien być uzasadniony opisem. Domeną Portalu Analiz jest analizowanie (wyszukiwanie) dobrych spółek pod kątem fundamentalnym, dlatego zachęciliśmy czytelników, aby doboru spółek dokonywali pod powyższym kątem, a nie typowo spekulacyjnym.

Zapewne ktoś zapyta jaki mają sens takie typowania ? Otóż zazwyczaj najlepszą odpowiedzią na takie pytanie, jest przedstawienie liczb (wyników). Najczęściej wskazywaną spółką na 2021 rok był Mo-BRUK, który mógł dać (jeśli ktoś zainwestował w jego akcje) 76% zysku, łącznie z wypłaconą dywidendą. Z kolei, na 2022r. największą liczbą typowań (45 wskazań) mogło się pochwalić Votum, którego tegoroczna stopa zwrotu do dnia dzisiejszego, przekracza 170%.

Która spółka będzie najpopularniejszym typem inwestycyjnym czytelników Portalu Analiz na 2023 rok, będzie wiadomo 2 stycznia 2023r. (głosowanie trwa do 2 stycznia 2023r. godz. 9:00, do startu sesji kasowej na GPW).


Chciałbym również przypomnieć, iż od Nowego Roku wzrośnie cena abonamentu dla nowych użytkowników Portalu Analiz – która wyniesie 249 zł, zamiast 199 zł. Jeżeli znasz osoby potencjalnie zainteresowane abonamentem w PA, zaproś je do nas już dziś. Uwaga: i polecający i polecany w podziękowaniu za rekomendację otrzymują +2 miesiące abonamentu w gratisie :)


Portal Analiz to ponad 1.400 Abonentów, w czasie sesji giełdowych 200 osób aktywnych na czacie – razem można więcej: lepsza wiedza o spółkach, poszukiwanie okazji inwestycyjnych i świadome inwestowanie. Nie czekaj na szczyt hossy, aby rozpocząć.

Więcej informacji o PortalAnaliz.pl, o cenniku czy prowadzących Portal, dowiesz się tutaj.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.