"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Pro-log sprzedane wszystkie akcje

Wczoraj sprzedałem 132 akcje po 12,44 a dzisiaj 68 akcji po 11,43, łączny zarobek 9%
Sprzedaż akcji Pro-log nie wynika z pogorszenia fundamentów firmy gdyż jestem nadal przekonany że wyniki w kolejnych okresach będą znacznie lepsze a spółka jest bardzo nisko wyceniana (jak ktoś ma akcje i nie potrzebuje pilnie gotówki to może trzymać przynajmniej do wyników).

Powodem sprzedaży jest potrzeba gromadzenia gotówki, na pewno w kwietniu będę wypłacał dużą gotówkę na podatek z giełdy oraz chcę mieć wolną gotówkę gdyby doszło do sprzedaży iAlbatros Poland, gdyby do transakcji doszło a kurs nie odjedzie za bardzo w górę to będę dokupował za wolną kasę.
avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.