"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Porozmawiajmy o spółkach

Współprowadzący PortalAnaliz.pl Paweł Malik wraz Tomkiem Publicewiczem z Biznesradar.pl, stworzyli autorski cykl „Porozmawiajmy o spółkach”. W ramach tego cyklu, w formie video podcastów, omawiają biznesy i perspektywy spółek, które z różnych względów przykuwają ich uwagę.

W ramach cyklu opublikowano dotychczas omówienia następujących spółek:

TOYA i ASSECO CEE – link

BOOMBIT i ATM GRUPA – link

WIRTUALNA POLSKA i TORPOL – link

ELEKTROTIM i IMS – link

BRAND24 i PEPCO – link

BRANŻA DEWELOPERSKA i AUTOPARTNER – link

ALUMETAL i ASSECO BS – link

Powyższe nagrania są niepubliczne, tylko dla abonentów Biznesradar.pl i PortalAnaliz.pl.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.