"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Po intensywnych ostatnich 4 latach nadszedł czas na spowolnienie twórczości blogowej

Tak jak zapowiadałem od pewnego czasu koniec marca 2020 r. to czas w którym robię pauzę/przerwę na swoim blogu analizyprezesa.pl ale nie wykluczam że w przyszłości powrócę do poprzedniej twórczości.

Minione lata były z pewnością intensywne gdyż opublikowałem ponad 350 artykułów/analiz z których trafiły się te lepsze i te gorsze. Na pewno starałem się podchodzić zawsze do tematu profesjonalnie, na pewno też pisałem tak jak widziałem, rozumiałem i czułem.

Ideą blogu jest pokazywanie w sposób praktyczny zastosowania analizy fundamentalnej tak jak stosuję ją od wielu lat. Wydaje mi się że udało mi się moją ideę/misję dosyć dobrze pokazać i mam nadzieję że wielu czytelników mogło się wielu przydatnych rzeczy nauczyć, nie tylko na sukcesach ale głównie na moich błędach.

Cieszę się że prowadzenie bloga mnie rozwinęło pod wieloma względami a szczególnie pod kątem informatycznym. Musiałem się nauczyć pracy w środowiskach w których tworzy się blogi (Blogger, WordPress), musiałem się nauczyć tworzenia zewnętrznego forum, musiałem poznać programy googlowskie, przypomnieć sobie pracę w excell, tworzyć wykresy  i nauczyć wielu innych rzeczy.

Szczególnie jestem dumny iż udało mi się stworzyć fajną społeczność stałych czytelników, głównie inwestorów giełdowych, z którymi wspólnie omawialiśmy wyniki spółek, istotne wydarzenia/informacje ekonomiczne, wyszukiwaliśmy ciekawych inwestycji ale też rozmawialiśmy o błahych sprawach np. o  filmach, sporcie itp.

Dziękuję wszystkim czytelnikom którzy wsparli blog bo to pomogło w moim i bloga rozwoju, mogłem wykupić dostęp do wielu treści (często drogich) pomagających w skutecznym inwestowaniu czy opłacić niezbędną infrastrukturę do obsługi bloga (serwer, hosting itp).

Dziękuję też za współpracę portalom finansowym: gazetagieldowa.pl, rynekobligacji.com, gpwatak.pl, myfund.pl i biznesradar.pl – bez Was nie wyobrażam sobie skutecznego inwestowania.

Wiem że będzie mi tego wszystkiego brakowało ale też wiem że z większością z czytelników spotkam się na Portalanaliz.pl na którym będę co jakiś czas pisywał autorskie analizy i wymieniał się poglądami na profesjonalnym forum i czacie giełdowym. Pewnie ktoś zapyta dlaczego akurat tam mnie będzie można „spotkać” a nie w innym miejscu w sieci to odpowiedź jest prosta: świetne miejsce ze świetnymi ludźmi.

Dziękuję za wszystko :-)

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SebaNieukjakijacekNieuk Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Seba
Gość
Seba

Hey. Prezesie.
Brakuje Ciebie i twoich analiz.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

jakijacek
Gość
jakijacek

Dzięki. Bardzo wartościowe wpisy.

Nieuk
Użytkownik
Nieuk

Prezesie-Twoj blog to byla jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spogkała w życiu! Twoja wiedza i rzetelnosc sa dla mnie imponujace. Najbardziej mnie cieszy fakt, że utworzyla sie nietuzinkowa, swietna spolecznosc. Wiele z tych osob na szczescie przeszlo na Portal Analiz. Troche żal, że porzucasz swoje dziecko…No, ale cóż taka kolej rzeczy.
Dodam też, że dzieki blogowi znaczaco rozszerzylem horyzonty inwestycyjne, postrzeganie rynku kapitałowego a także moje wyniki inwestycyjne się znacząco poprawiły. DZIĘKUJĘ!

Nieuk
Gość
Nieuk

Ja jeszcze raz bardzo dziękuję! To miejsce zmieniło moje postrzeganie rynku i znacznie zwiększył się mój portfel inwestycyjny. Czasem się nie zgadzaliśmy, ale czasem tak;) Zawsze z dyskusji można było wysnuć wartościowe wnioski! Bardzo Ci za to z całego serca dziękuję!:)

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.