"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

OT Logistics – analiza spółki po wynikach 3 kwartału 2022r.

Grupa Kapitałowa OT Logistics to polska firma logistyczna specjalizująca się w przeładunkach portowych oraz usługach spedycyjnych.

Wybuch wojny na Ukrainie, pozytywnie wpłynął na przeładunki w polskich portach, na czym korzysta OT Logistics.

Mocne operacyjnie wyniki za 3 kwartał 2022r. i utrzymująca się dobra dla spółki koniunktura, dają nadzieję, iż kolejne kwartały mogą być, również bardzo dobre.

O spółce, o ryzykach, o możliwych wynikach, napisałem w analizie spółki opublikowanej na Portalu Analiz, do której przeczytania, gorąco zachęcam.

Niezmiernie mi miło poinformować, iż liczba abonentów Portalu Analiz przekroczyła 1.650 !!!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.