"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Niewielkie choć istotne zmiany na forum bloga

Od dzisiaj postanowiłem wprowadzić zmiany na forum bloga które polegają na tym iż na forum będą mogły pisać i tworzyć nowe tematy tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane tzw. Participant.

Na taką zmianę wpłynął zmasowany wręcz atak spamu w ostatnich dniach na forum bloga. Codziennie około 30 sztuk spamu pojawiało się zarówno jako nowe tematy (Topics) jak i w dyskusji na forum (Replies). Niestety zbyt dużo czasu zajmowało mi usuwanie tego spamu a moja dłuższa „nieobecność na blogu” związana np. ze sprawami prywatnymi lub snem :) sprawiała że były nie usunięte duże ilości spamu.

Osoby nie zarejestrowane (czyli nie wspierające bloga finansowo) dalej mogą czytać otwarte forum oraz pisać/komentować wszelkie posty/analizy pojawiające się na blogu. To się nie zmienia i jak ktoś ma pytania odnośnie spółek to uzyska moją odpowiedź niezależnie czy jest zarejestrowany czy nie.

Aktualnie blog wsparły 202 osoby i jeśli drogi czytelniku chcesz przystąpić do tworzącej się społeczności to zapraszam do rejestracji i wsparcia finansowego bloga. Myślę że kwota minimum 50zł (można więcej :-) lub założenia np. własnej lokaty w Santander Consumer Banku (mam za to sporą prowizję) poprzez link afiliacyjny nie jest finansowo obciążającym warunkiem.

Więcej o rejestracji i co ona daje można przeczytać tutaj.

Aby wpłacić darowiznę lub założyć lokatę wystarczy wejść/kliknąć przez widoczną reklamę na bocznym pasku bloga (to te reklamy widoczne poniżej).

Mam nadzieję że każdy zrozumie wprowadzenie dla niektórych tak drastycznych zmian ale nie chcę robić „śmietnika” na blogu a zwiększam w ten sposób komfort dla zarejestrowanych czytelników.

I na koniec istotna rzecz – zobowiązałem się do prowadzenie bloga do końca marca 2020, do tej daty na pewno to będę robił i do tego czasu dokonane wsparcie finansowe obowiązuje.

Twórca analizyprezesa.pl

Przemek (Prezes)

analizyprezesa.pl

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PrezesNeo Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Neo
Gość
Neo

Witam, zostawiam mały komentarz odnośnie postanowienia prezesa, rozumiem nawalający spam na stronę sam kiedyś prowadziłem CMS-sa (inna wersja, bogatsza niż wordpress i większe wsparcie) ale nie rozumiem filozofii zakładania konta, czy to wina samego WP czy to tylko wybór założyciela, tak na marginesie to żadna opcja mi nie odpowiada chyba że mogę dokonać wsparcia bloga vloga bezpośrednio z zagranicznego konta…
pozdro Neo

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.