"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

myfund.pl wprowadził fajną funkcjonalność powiadomień o transakcjach w subskrybowanych portfelach

Z myfund.pl korzystam od blisko 2 lat a o możliwościach tego serwisu napisałem posta do którego przeczytania/przypomnienia zachęcam link. W wielkim skrócie jest to serwis do prowadzenia/zapisywania własnych inwestycji, transakcji i to co najbardziej lubię do prowadzenia analiz/statystyk swoich stop zwrotu, zaangażowania (dywersyfikacji) w różne produkty inwestycyjne (tysiące różnych typów produktów) itp. Portfele można prowadzić przy pomocy komputera PC oraz aplikacji mobilnych na iPhone/iPad/iWatch i smartfony / tablety z systemem Android.


W ostatnich dniach myfund.pl wprowadził usługę powiadamiania o transakcjach w obserwowanych (subskrybowanych) portfelach przydatna dla osób które chcą natychmiast wiedzieć o np. moich transakcjach w wirtualnych portfelach prowadzonych na blogu analizyprezesa.pl. Wygląda to mniej więcej tak że po wprowadzeniu przeze mnie transakcji kupna/sprzedaży jakiegoś waloru, osoba która obserwuje (subskrybuje) mój portfel otrzymuje powiadomienie o transakcji na aplikację w telefonie i poprzez e-mail (więcej o tej funkcjonalności przeczytasz tutaj).

Przechodząc do opłat za takie powiadomienia o transakcjach (pewnie większość osób to interesuje) to dla czytelników bloga analizyprezesa.pl zrezygnowałem z ich pobierania oraz dodatkowo wynegocjowałem 2 miesiące (standardowo jest 1 miesiąc) darmowego okresu próbnego na abonament.

Żeby było jasne nie będę miał też żadnych prowizji od opłacanych przez czytelników abonamentów (przynajmniej do marca 2020 czyli do terminu do którego na pewno prowadzę blog) i nie mam żadnych korzyści finansowych ze współpracy z myfund.

Aby móc korzystać z powiadomień o transakcjach należy mieć wykupiony (przypomnę że 2 miesiące bez opłat na próbę) abonament Pro (66,90zł rocznie) lub Expert (89,90 zł rocznie) a o szczegółach poszczególnych abonamentów można przeczytać tutaj.

Ważne – osoby zainteresowane przynajmniej abonamentem próbnym muszą (wtedy aktywuje się 2 miesiące bez opłat) dokonać rejestracji przy pomocy specjalnie dedykowanego linku tutaj a zapoznanie z serwisem myfund.pl najlepiej robić z tego linku który zawiera mój unikalny numer.

W przypadku szczegółowych pytań o myfund.pl najlepiej je zadawać bezpośrednio do serwisu na e-mail : kontakt@myfund.pl lub zadawać je pod tym postem ale zastrzegam że na moją odpowiedź będzie trzeba dłużej poczekać aż skonsultuję ją z myfund.pl

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.