"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Muza SA – analiza spółki po wynikach 1 kwartału 2023r.

Akcje Muza SA od ponad 25 lat notowane są na GPW, więc można zaryzykować stwierdzenie, iż spółka jest weteranem polskiej giełdy.

Po kilkunastu „chudych” latach, wraz z poprawą wyników, wzrosła również wycena spółki. Za wcześnie jest na stwierdzenie, iż poprawa wyników jest trwała, jednak najbliższe 1-2 kwartały, powinny być bardzo dobre.

Jakie czynniki wpłynęły na poprawę wyników oraz jakie perspektywy ma spółka, zawarłem w analizie spółki opublikowanej na Portalu Analiz, do której przeczytania, gorąco zachęcam.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.