"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

LSI Software – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem wszystkie akcje LSI czyli 400 akcji po 11,75 zł, zarobek całkowity to około 25% a wzrost kurs od mojego pierwszego zakupu w dniu 18.11.2016r. to 33%.

Rozbicie transakcji: k. 500 x 8,80, k. 150 x 11,10, s. 250 x 10,25, s. 400 x 11,75. Powodem sprzedaży jest potrzeba zbierania gotówki na zakup Unimotu oraz na zapłatę podatku giełdowego w kwietniu oraz fakt iż potencjał wzrostów kursu LSI jest niższy niż innych spółek z mojego portfela. Dodam jeszcze iż szybkimi krokami zbliżamy się do korekty wzrostów na całym rynku gdyż poziomy 60.000 pkt na WIG mogą być trudne do przebicia. Oczywiście nadal uważam iż w średnim i długim terminie LSI  powinna dawać 10-15% regularnego rocznego zarobku wraz ze wzrostem swojego biznesu.

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Prezesie a powiedz mi jak podchodzisz do gry na niedowartościowane spółki? W sensie, że kupujesz spółkę z załóżmy 70% niedowartościowaniem i mocnymi fundamentami a potem po prostu czekasz aż cena osiągnie pełną wartość.

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.