"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Livechat – sprzedałem wszystkie akcje !!!

W dniu dzisiejszym sprzedałem wszystkie pozostałe akcje czyli 75 szt po 54,00, zarobek całkowity to 7,80 % a wzrost kurs od mojego zakupu w dniu 18.11.2016r. to 18,60%.
Załączam rozbicie transakcji na Livechat : k. 150 x 45,51, k. 50 x 48,01, k. 51 x 51,78, s.120 x 49,2, s. 30 x 49,20, s. 26 x 52,52, s. 75 x 54.
Powodem sprzedaży jest potrzeba zbierania gotówki na zakup Unimotu oraz fakt iż spodziewam się iż wyniki za kolejny kwartał Livechat nie będą już miały tak wysokiej dynamiki wzrostu r/r (szacuję na 30% a nie 66% jak obecne wyniki) a spowodowane to będzie niższym kursem USD oraz mniejszą dynamiką pozyskiwania nowych klientów. Oczywiście nadal podtrzymuję iż w długim terminie jest to dobra inwestycja i powinna 10-20% dawać regularnego rocznego zarobku.
avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Maciej LukawskiWojtAnonimowyPrezesZgred Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Lukawski
Gość

Bardzo ciekawie się wraca do tego, zwłaszcza po ruchu na dolarze…

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Witam, zaciekawił mnie ten Blog i będę go śledził, sam inwestuję już jakiś czas ale raczej hobbistycznie. Livechat dalej trzymam i kupiłem chyba w lepszym momencie bo na tę chwilę mam 25% do przodu, zapisałem się też na unimot i zobaczymy jak to wyjdzie, ostatnio na debiucie XTB nie było żadnej redukcji i całkiem sporo dało się zarobić :).

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Sam sie zastanawiam nad unimotem ale to lekka loteria. Sprzedać wszystko np 100, bo spodziewane sa spore redukcję. Ponownie zakladam ze redukcja 90%, czysto spekulacyjnie. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest podjecie ryzyka bo z jeden strony zwiekszasz kwote bo spodziewasz sie ryzyka z drugiej jak nie bedzie redukcji i poleci grasz prawie calym portfelem. Kusi mnie, ale podziekuje jak narazie. Strace byc moze okazje ale dla mnie na dzis to za duze ryzyko. Trzymam kciuki

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Prezes miałeś nosa z tą sprzedażą livechata,dzisiaj zjazd…a może warto podkupić?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

A Unimot już po 63 czyżby po emisji miał tak wysoko skoczyć?

Wojt
Gość

Livechat też trzymam ;-)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Prezesie jakie masz oczekiwania co do Unimotu? Za jaki % kapitału wchodzisz? Sam będę wchodzić w emisję i spodziewam się duuużej redukcji…

Zgred
Gość

a ja trzymam…

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.