"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Livechat Software sprzyja mocny dolar

LiveChat Software S.A. to spółka informatyczna, oferująca swoje rozwiązania w modelu SaaS (Software as a Service).

Rosnąca liczba klientów, rosnące ARPU oraz kurs dolara, w którym Grupa osiąga blisko 100% swoich przychodów, będą pozytywnie wpływać na przyszłe wyniki. Jednak ponoszone znaczne koszty w rozwój produktów oraz w wyspecjalizowane kadry, tworzą presje na marże.

Zapraszam do analizy ostatnich wyników oraz perspektyw spółki Livechat Software, którą opublikowałem na na Portalu Analiz.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.