"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Krótko o zmianach na blogu

Od dzisiaj blog analizyprezesa.pl korzysta z nowego dostawcy usługi WordPressa. Stety (lub niestety :-) wymaga to wielu zmian w wyglądzie bloga, we własnych przyzwyczajenia i pewnych kompromisach.

Najbardziej odczuwalną i widoczną zmianą będzie system komentarzy. Obecnie będzie można dowolną ilość komentarzy tworzyć a to umożliwi stworzyć „mini forum”. Najnowsze komentarze będą na górze, można komentować każdy oddzielnie komentarz, można ustawić sobie powiadomienia na e-maila o „skomentowaniu jakiegoś komentarza”. Najważniejsze – jeśli ktoś pierwszy komentarz od dzisiaj napisze to ja ze strony administratora będę musiał go zatwierdzić bo bez tego nie będzie komentarz widoczny. Taka sytuacja wydarzy się tylko raz i później każdy kolejny komentarz nie będzie wymagał zatwierdzenia pod warunkiem iż wpisany nick/imię/nazwa i e-mail będzie ten sam. Podanie e-maila jest niezbędne aby napisać komentarz – zaznaczam że e-mail nie będzie nigdzie wykorzystywany ale dzięki temu nie będzie możliwości podszywania się pod innego piszącego jak to było w przeszłości.

Ważne – nie zawsze będę przy komputerze i może się zdarzyć że przez kilka godzin pierwszy komentarz czytelnika nie będzie zatwierdzony.

Na chwilę obecną na stronie nie ma też informacji z notowaniami spółek z portfeli, nie ma istotnych komunikatów z tych spółek, notowań z istotnymi walutami czy indeksami. Obecny wygląd bloga jest trochę „roboczy” ale dostawałem e-maile z pytaniami co się dzieje i dlatego został już uruchomiony.

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość gdyż jestem na etapie uczenia się nowego programu a jako że nie jestem informatykiem to może mi się z nauką sporo czasu zejść. Wiele też tekstów się „porozjeżdżało” i stopniowo będę chciał je poprawiać ale czy uda mi się wszystkie to nie mam pewności.

Zachęcam do zgłaszania wszelkich uwag.


avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZwodzonyRafffPrezesŁukasz_S Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Zwodzony
Gość
Zwodzony

Nie chcę psuć innych wątków, ale chciałbym powrócić do kwestii strony – … otóż po sobie widzę, że coraz lepiej się odnajduje w serwisie :) Na początku był pewien dystans, ale to chyba kwestia czasu i przyzwyczajenia do starej wersji. Poza tym treść i dyskusja to bywa nieoceniony atut tego bloga – resztę można przezwyciężyć albo się przyzwyczaić. Zdrowia !

Rafff
Gość
Rafff

Fajnie że powróciłeś. Dziś PCM ostro w górę poszedł. Pozdrawiam. Rafff

Łukasz_S
Gość
Łukasz_S

Fajnie, że blog znowu jest, niby pare godzin nie był dostępny i jakoś nudniej się notowania obserwowało :-)

Pozdrawiam Łukasz_S

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.