"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

K2 Holding (dawny K2 Internet) ma za sobą bardzo udany rok

Dla K2 Holding 3 kwartały 2020 r. były najlepsze w historii pod względem uzyskanych przychodów i zysków.

Przychody w tym okresie wzrosły r/r „tylko” o 9%, ale mocny wzrost marży (z 4,65% do 13,20%) przełożył się na rekordowy zysk Ebit (5,8 mln do 2,15 mln straty rok wcześniej) i zysk netto (3,8 mln do 2,19 mln straty w porównywalnym okresie roku poprzedniego).

Jakie były powody poprawy wyników i jakie są perspektywy Grupy K2 w najbliższych latach, dowiesz się z analizy którą opublikowałem na Portal Analiz.

Zachęcam do przeczytania analizy oraz dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 1000 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.