"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Inter Cars – po wynikach za 1 kwartał 2022r.

Wyniki spółki za 1 kwartał 2022r. okazały się o około 20% gorsze od konsensusu PAP, a „poczytny” przez inwestorów portal finansowy, zaczął straszyć nagłówkiem artykułu „Zysk netto Inter Cars w I kw. ’22 rozczarował analityków„.

W niniejszej analizie postanowiłem sprawdzić, czy faktycznie raportowane przez Grupę Inter Cars wyniki były słabe, a czy może inne czynniki wpłynęły, na rozminięcie się oczekiwań analityków, z raportowanymi zyskami.

Zapraszam do analizy ostatnich wyników oraz perspektyw spółki Inter Cars, którą opublikowałem na na Portalu Analiz.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.