"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Inter Cars mocno rośnie

W przeciwieństwo do wielu branż, epidemia Covid pozytywnie wpłynęła na dystrybutorów części samochodowych. Większość sklepów była otwarta, Polacy z komunikacji masowej przesiedli się do prywatnych aut, firmy podniosły ceny sprzedawanych produktów, ograniczono zbędne koszty.

Czynniki te sprawiły, iż w 2020 roku Grupa Inter Cars uzyskała 9,159 mld przychodów i 333 mln zysku netto, co było najwyższymi wartościami w historii.

W analizie opublikowanej na Portalu Analiz link , odniosłem się do ostatnich wyników oraz zawarłem własne oczekiwania odnośnie przychodów i zysków, jakie spółka może osiągnąć w najbliższym czasie.

Zachęcam do przeczytania analizy oraz dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.170 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.