"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

iAlbatros Group – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem dzisiaj pozostałe akcje po skupie średnio po 1,40 (kilka razy dzisiaj obróciłem) i łączny zarobek wyniósł około 12.370zł. Trudniej to przeliczyć na procenty gdyż główny mój zakup był średnio po kursie 10,15 ale później jak już wiedziałem że do wezwania dojdzie dobrałem jeszcze sporo z potencjalnym niskim ale pewnym zarobkiem, jednak zobowiązałem się podawać ile procentowo zarobiłem więc tego się będę trzymał, zarobek to około 37%. Kurs w tym czasie urósł z 10,15 do 14,20 czyli o 40% (teraz mamy 90% spadek :-)
Jak to bywa często u mnie, sprzedałem zbyt wcześnie akcje gdyż zacząłem sobie resztą akcji robić kółeczka (zrobiłem 6) a kurs sobie odjechał w którymś momencie. Nie wykluczone że akcje iAlbatros urosną jeszcze kilkadziesiąt % , jednak ja przy obecnym kursie nie zaryzykuję ponownego wejścia.
avatar
11 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Benviktor89pablo7king_99lordjim Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

A czy mieli dostęp do sprawozdań rewidenta? Mogą wiedzieć więcej niz drobnica chociazby przez zarzad obsadzony swoimi ludzmi?
Dla mnie to wygląda nazaawansowaną spekułę.
Szeniek

Ben
Gość
Ben

Z całą pewnością wyjście funduszy ze spółki to nie jest dobra wiadomość. Ale czy taka zła? Sam nie wiem. Fundusze zwyczajnie skorzystały z okazji jaką były gigantyczne w stsunku do kapitalizacji obroty. Normalnie upłynnienie 20% akcji przez gpw bez załamania kursu trwałoby miesiącami. A tak mamy w trzy dni. Ta spółka to drobnica (12 mln zł kapitalizacji) i część funduszy takie małe spółki omija szerokim łukiem z samej zasady.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Metlife także sprzedał. Naprawdę dziwne, że tyle akcji kupiła ulica. Czy to możliwe?
Ile zostało w sumie akcji w obrocie?
szeniek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Franklin sprzedał akcje. Ciekawi mnie, kto to kupuje?
Szeniek

viktor89
Gość

Moja przygoda z iAlbatros tez się skonczyla… nie ma co ryzykowac dluzej.

pablo7
Gość

o co tu chodzilo z tym albatrosem kurs 29.03 byl ponad 10zl a 30.03 70gr jakis split czy co ze kurs z 10zl na 70gr,bo nie obserwowalem

Zgred
Gość

a na Beacie dolne widły…

king_99
Gość

Moja przygoda z iAlbatros też już się chyba skończyła. Na otwarciu poszedł ostatni pakiet za 1,87

lordjim
Gość
lordjim

Witam i gratuluję bloga.
AILLERON SA – dzisiaj pojawiła się informacja o zakończeniu procedury ABB… i nie wiem co o tym myśleć. Jak interpretować to, że jeden fundusz z lekkością pozbywa się akcji, pomimo tak dużego popytu ze strony innych funduszy („w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu wzięło udział ponad 30 funduszy inwestycyjnych”)? Jakieś informacje w zakresie innych spółek, gdzie ta procedura była przeprowadzana? [lordjim]

Unknown
Gość

czemu nie wejdziesz? niska kapitalizacja, stabilna firma. Co tu jest nie tak?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

niestety nie brałem udziału w ialbatrosie , ale vindeksus coś się ruszył ciekawe , 1 rok temu też go miałem za około 8 zł i ponownie kupiłem 1 miesiąc temu za podobną cenę taki dzień świstaka 1 roczne kółko . [herkules niepodpisany]

Zgred
Gość

lepiej żałować, że się nie zarobiło…
niż żałować, że się straciło…

świetna robota Prezesie!!!

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.