"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Grodno po wynikach rocznych

Grupa GRODNO jest dostawcą kompleksowych i unikalnych rozwiązań budynkowych, a także czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku. Aktywnie rozwija segment odnawialnych źródeł energii pod kątem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów.

We wpisie opublikowanym na Portalu Analiz, przedstawiłem aktualne spojrzenie na spółkę, po niestety słabych wynikach 4 kwartału 22/23.

————————————————————————————————————–

Uwaga – ważny komunikat !!!

Niezmiernie miło mi poinformować, iż społeczność Portalu Analiz, przekroczyła już 2.100, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.