"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

FAM – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem 1500 akcji (wszystkie) po 4,16, strata na pozycji 3%. 

Powodem sprzedaży jest fakt iż niestety prawdopodobieństwo podniesienia ceny w wezwaniu jest obecnie niewielkie. Pozostały tylko 2 dni do końca wezwania a dzisiaj jest ostatni dzień gdzie może być jeszcze większy popyt gdyż w poniedziałek kupując akcje nikt nie zdąży złożyć zapisu. Jeśli nawet nie dojdzie do wycofania akcji z giełdy to nie zamierzam wracać w przyszłości do firmy (jestem trochę zawiedziony).
Jeśli nie podniesiona zostanie cena wezwania w przypadku Komputronika to więcej nie inwestuję pod podniesienie ceny wezwania, skupiam się na fundamentach i rozwoju firm.
avatar
4 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dzięki za odpowiedz. Ale mam jeszcze jedno pytanie: czy zyski ze sprzedaży Komputronika przez wezwanie wchodzą do rocznego rozliczenia podatku giełdowego czy są opodatkowane w momencie sprzedaży ?
Romek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dzięki.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Brawo dla Prezesa!
A mówiłem "nigdy nie mów nigdy".
No dobrze ale jeśli nie będzie 90 procent skupionych akcji czy wtedy transakcja kupna akcji przez Komputronik dojdzie do skutku?
Romek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ale czy nie wzieli kredyt na wezwanie? Mozna gdzies sprawdzic czy jesli nie skupia akcje to i tak musza go splacic?
Jesli tak jest to mega blef
Szeniek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na ten drobny szczegół – "rozważy ogłoszenie wezwania….." :)

Pozdrawiam, mały

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Brawo dla autora bloga :)
https://stooq.pl/n/?f=1185061&search=komputronik

Madristas

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Cześć,
piszesz:Jeśli nie podniesiona zostanie cena wezwania w przypadku Komputronika to więcej nie inwestuję pod podniesienie ceny wezwania, skupiam się na fundamentach i rozwoju firm"
Moja mała rada : nigdy nie mów nigdy" .
Na marginesie sprzedajesz Komputronika czy go dalej trzymasz? Wyniki lepsze niż przypuszczano a kurs nadal leży. A potem jak nie wyjdzie wezwanie to chyba spadnie? Od właścicieli też nie będzie wsparcia.
Jeśli to nie tajemnica to co zamierzasz z Komputronikiem?
Romek

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.