"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Eurotel – zapowiada się rekordowy rok

Wyniki 2021 roku oraz ostatnie 2 kwartały były rekordowymi w historii całej grupy, zarówno na poziomie przychodów, jak i uzyskanych zysków. Pomimo trwającej wojny na Ukrainie, której skutki odczuje większość firm i konsumentów w Polsce, to wydaje się, iż tegoroczne wyniki Eurotel mogą być bardzo dobre, wzmocnione/podbite sprzedażą spółki zależnej Soon Energy Poland Sp. z o.o.

Zapraszam do analizy ostatnich wyników oraz perspektyw spółki Eurotel, którą opublikowałem na na Portalu Analiz.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli 1.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.