"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Eurotel po wynikach 1 półrocza 2023r.

Eurotel to spółka giełdowa notowana na głównym parkiecie GPW w Warszawie od 2006 roku. W ramach Grupy Eurotel prowadzi salony sprzedaży usług sieci T-Mobile oraz Play, ponadto współpracuje z kilkoma producentami elektroniki, w szczególności z Apple oraz Xiaomi, prowadząc w ich imieniu w najlepszych lokalizacjach autoryzowane salony sprzedaży. Marginalny udział w przychodach i zyskach grupy ma prowadzona przez Eurotel sprzedaż usług platformy Canal+.

We wpisie opublikowanym na Portalu Analiz, przedstawiłem aktualne spojrzenie na spółkę, po bardzo słabych wynikach 2 kwartału 2023r.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 2.200 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.