"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Delko – sprzedaż wszystkich akcji

08.11.2016 sprzedałem 250 akcji po 9,60 gdyż miałem zbyt duże zaangażowanie, pozostałe 500 akcji trzymam bezwzględnie minimum do wyników.
14.11.2016 sprzedałem 500 akcji po 9,90 zł, grałem pod wyniki – łączny zysk na na Delko to 7%

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja mam ten sam problem z "wchodzeniem do tej samej rzeki" ponownie :) Ja tez nie jestem ekspertem od at ale ten 3 letni wykres mi sie podoba:
http://stooq.pl/q/?s=del&c=3y&t=c&a=lg&b=0
niestety wybicie przy malych obrotach.
Podoba mi sie Delko, rozumiem czym sie zajmuja, jest to sklaowany biznes, wmiare prosty (to komplement). Zastanawiam sie czy przypadkiem nie wchodza na kurs kolizyjny z firmami typu Rossman. Ciekawe czy byliby atrakcyjnym obiektem przekjecia np. przez Eurocash.

L.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

dzisiaj wybicie gora z konsolidacji. Patrzac na 3 letni wykes to 25% byloby chyba w zasiegu. Wtedy P/E osiagneloby 8. Co myslisz ?

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.