"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Delko – sprzedałem wszystkie akcje !

Sprzedałem 700 akcji po 10,88 zł, strata na pozycji to 2% (k:300×10,70, k:200×11, k:200×11,54, s:700×10,88).

Powody sprzedaży są dwa: lekki zawód po wynikach gdyż są gorsze o 1,4 mln od moich oczekiwań oraz nie widzę dużego potencjału poprawy w tym roku. Prezes firmy kiedyś w wywiadzie twierdził że w 2017r. przychody i zyski powinny wzrosnąć dwucyfrowo (dzięki styczniowemu przejęciu sporej firmy) ale czy tak będzie to nie wiem i mam wątpliwości. Coś mi nie leży ta firma i w przyszłości do niej nie zamierzam już wracać.

Przypomnę też posta w którym zapowiadałem że będę szybciej reagował na niekorzystne dla mnie informacje link post

Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad mojego bloga i o ryzyku inwestycyjnym link zasady
Aktualny stan mojego rachunku i posiadane akcje link rachunek
avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Według zasady.Kupuj gdy krew się leje:) Po 10.40 zakupiony pakiet.

Adam

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ciesze się. Wasze inwestowanie w wartość w małych niepłynnych spółkach i wzajemne włazenie sobie w d… mnie śmieszy. Delko zaraz ogłosi dywidendę około 0,3-0,4 zł a 26.05 dobre wyniki za I kwartał i znów kupicie. Zibi

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Spółka polepszyła swoje wskażniki i nadal jest b.tanio wyceniana. Uważam , że jeszcze tutaj zobaczymy jedną – ostatnią falę 5.
C/WK 1.24
C/P 0.13
C/Z 6.34
C/ZO 4.80

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Prezes swoją sprzedażą DEL wywołałeś formację wodospadu ;-). Problemem ze spółkami typu DEL jest ich mała płynność niestety
Rekinek

Anonimowy
Gość
Anonimowy

No to masz kasę z Delko. Czy dokupisz Komputronika?
Romek

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.