"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Danks – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem resztę akcji Danks, strata na pozycji około 1% (k: 500×0,92, k:1500×0,82, k:2000×0,82, s:2000×0,82, s:2000×0,78). Powodem sprzedaży fakt iż zupełnie nic na spółce się pozytywnego nie dzieje a to
ma przełożenie na marazm kursu. Pomimo faktu iż Danks jest mocno niedowartościowany (więcej gotówki niż obecna kapitalizacja, wysokie zyski i rentowność) to zanim zacznie przekładać swoje plany na realne wyniki to może minąć jeszcze nawet rok czasu, wcześniej też nie ma co liczyć na dywidendę którą w przeszłości wypłacał. W momencie pojawienia się pozytywnych informacji z firmy zamierzam jak najbardziej powrócić do akcji.
avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Tik TakPrezesAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Tik Tak
Gość

Co autor sądzi o spółkach Marvipol, Lcc, Esotiq

Anonimowy
Gość
Anonimowy

jak ci sie udalo dzisiaj sprzedac akcje tak wysoko?

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.