"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

4fun media – sprzedałem wszystkie akcje

Sprzedałem 900 akcji po 6,66, zarobek to około 19% (k: 500×5,83, k: 400×5,23, s:900×6,66)

W mojej ocenie kurs za wysoko wzrósł i raczej powinien się cofnąć, gdyby spadł poniżej 6 zł to będę się starał wrócić do spółki.
avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AnonimowyPiotr MarmuźniakPrezesVonmigalKryza Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr Marmuźniak
Gość

Co do poprawy wyników 4 fun media to nie jest możliwe aby jak od siekiery poprawiał się wynik o 0,5 mln zysku więcej. W drugim kwartale jest to możliwe, natomiast w III niewykonalne z uwagi na specyfikę branży i spadek wydatków na reklamę. Co do kursu to jestem zupełnie odmiennego zdania i uważam że kurs jest znacznie poniżej ceny godziwej.. Nie wiemy jeszcze jak pozyskanie brokera Polsat na Screen Network wpłynie na wyniki bo to jest najbardziej istotna sprawa. Gdyby nie straty Screen Network to spółka już w tym roku notowałaby rekordowy zysk netto w historii. Pozdrawiam

Anonimowy
Gość
Anonimowy

No to wyniki "bombowe" za 2kw. Przyznam się, że nadal mam 4FUN i Unimot (K ok 42zł) po trafieniu na ten blog z Bankiera.

Vonmigal
Gość

Prezesie a jak patrzysz na 4 Fun w dłuższym terminie ?

Vonmigal
Gość

A jeśli korekta nie nastąpi i kurs dalej będzie rósł ? :-)

Kryza
Gość

Gratulacje wyczucia w sprawie 4fun i komputronika:)

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.