"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Black Friday na PortalAnaliz.pl

Po raz pierwszy w historii Portalu Analiz, postanowiliśmy przyłączyć się do ogólnoświatowego Black Friday.

Każdej osobie, która wykupi subskrypcję w Portalu Analiz, przedłużymy w gratisie o dodatkowe 2 miesiące abonament.

Analizy, video, aktywne forum i czat, akcje, obligacje, surowce, portfel Czytelników: https://myfund.pl/index.php?raport=poka … tfel=34601 to tylko niektóre korzyści z obecności w Portalu Analiz.

Blisko 1,3 tysiąca Abonentów, w czasie sesji giełdowych 200 osób aktywnych na czacie – razem można więcej: lepsza wiedza o spółkach, poszukiwanie okazji inwestycyjnych i świadome inwestowanie. Nie czekaj na szczyt hossy, aby rozpocząć.

Więcej informacji o PortalAnaliz.pl, o cenniku czy prowadzących Portal, dowiesz się tutaj.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.