"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Benefit Systems – analiza spółki po wynikach 3 kwartału 2022r.

Benefit Systems SA to dostawca rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: Sportu i Rekreacji (karta MultiSport, FitProfit, sieci fitness), oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr, MultiMuzeum). Grupa posiada także unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez Pracodawcę.

Pandemia Covid, negatywnie wpłynęła na spółkę, ponad 50% spadła liczba aktywnych kart sportowych, spółka raportowała straty przez 2 lata z rzędu. Wygaszanie pandemii oraz zniesienie restrykcji covidowych sprawiły, iż spółka dynamicznie zaczęła odbudowywać wyniki oraz zwiększać liczbę aktywnych kart MultiSport.

Perspektywy Grupy Benefit Systems na najbliższe kwartały są optymistyczne, oczekiwana jest istotna poprawa wyników.

Zapraszam do zapoznania się z analizą spółki, opublikowaną na Portalu Analiz.  w której przeanalizowałem wyniki spółki oraz przedstawiłem własne szacunki przychodów zysków za 4 kwartał 2022r. i 2023 rok.


Chciałbym również poinformować, iż od Nowego Roku wzrośnie cena abonamentu dla nowych użytkowników Portalu Analiz – wyniesie 249 zł zamiast 199 zł. Jeżeli znasz osoby potencjalnie zainteresowane abonamentem w PA, zaproś je do nas już dziś. Uwaga: i polecający i polecany w podziękowaniu za rekomendację otrzymują +2 miesiące abonamentu w gratisie :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.