"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Bank Handlowy po wynikach 3 kwartału 2023r.

Bank Handlowy jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce i jednym z najstarszych, nieprzerwanie działających, banków w Europie. Został powołany aktem założycielskim z dnia 13 kwietnia 1870 roku czyli przeszło 150 lat temu.

Od 2001 roku jest częścią globalnej instytucji finansowej Citigroup i działa w Polsce pod marką Citi Handlowy.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych dla osób fizycznych i prawnych. Bank jest również 100% akcjonariuszem Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A., prowadzącego działalność maklerską w zakresie szerokiego katalogu instrumentów finansowych oraz usług,
skierowanych do osób fizycznych oraz prawnych (w grudniu 2021r. została rozszerzona licencja maklerska).

We wpisie opublikowanym na Portalu Analiz, przedstawiłem aktualne spojrzenie na spółkę, po solidnych wynikach 3 kwartału 2023r

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 2.300 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.