"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

AviaAm Leasing – wszystkie akcje sprzedane

Sprzedałem Aviaam Leasing 500 po 6,54 i 500 po 6,40 – łączny zysk na pozycji 45% a kilka dni wcześniej 15% było zysku czyli razem 60% w miesiąc.

Będę chciał wrócić z powrotem do tej firmy ale poczekam aż się kurs trochę uspokoi, popyt może zniknie i wtedy niżej się kupi.

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PrezesObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Miałeś nosa z tą spółką AviaAm Leasing. A ja sobie tak przeskanowałem spółki pod kątem fundamentalnym i wyszło mi, że spółka Lentex jest w Twoim typie. C/Z 5.2, stabilnie rosnące zyski i przychody oraz kurs, który powoli ale konsekwentnie pnie się do przodu. Poza tym regularnie wypłacane dywidendy rzędu 5%. Co o niej sądzisz? A i MFO póki co ładnie się zachowuje i ustanawia nowe maksima.

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.