"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Auto Partner – sprzedałem wszystkie akcje !!!

Sprzedałem wszystkie 1250 akcji po 5,27, strata z prowizjami 1% (k:700×5,20, k:300×5,37, k:250×5,36, s:1250×5,27). Maksymalny wzrost kursu od mojego zakupu to 8% (od 5,20 do 5,64).

Auto Partner jest spółką z tych droższych (c/z około 18) dlatego oczekiwałem że dynamika zysku netto (nie mam na myśli dynamiki przychodów) będzie na poziomie 30-40%. Tak się nie stało i jest nawet spadek zysku r/r, opisałem krótko na blogu powody niższego zysku ale nie drążę tego tematu.  Jest zawód i jest sprzedaż. W mojej ocenie w długim terminie kurs Auto Patner będzie rósł gdyż firma się mocno rozwija, jednak dłuższy czas niż zakładałem na początku będzie to przekładało się na wzrost zysków firmy.
 
Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad mojego bloga i o ryzyku inwestycyjnym link zasady. Aktualny stan mojego rachunku i posiadane akcje link rachunek.
Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią
rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia
19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje
dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005
roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi
odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Każda inwestycja
powinna być konsultowana z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym.
avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Prezesnostro2 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nostro2
Gość

Witaj
Interesowałeś się akcjami KANIA ? Nie mam w tej chwili wolnej gotówki ale obserwuję cały czas co sie tam dzieję i w tej chwili jest niezła promocja , wskażniki c/wk i c/z bardzo pozytywne , głównym problemem jest cash flow i wykup obligów w listopadzie , myślę że cena dojdzie jeszcze gdzieś w granice 1,30 zł i gdybym tylko miał tą wolną gotówkę …:)

nostro2
Gość

Nie ?:) Padło pytanie czy interesowałeś się wcześniej tą spółką , to czy znajdę wolną kasę na ich zakup to już oczywiście mój problem , chodziło mi o sama spółkę ;)

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.