"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

ASBIS – podsumowanie wyników i konferencji wynikowej po 2 kwartale 2023 roku

Asbis to grupa kapitałowa z główną siedzibą na Cyprze, zajmujaca się dystrybucją sprzętu elektronicznego: komponentów komputerowych oraz produktów gotowych marek klasy A, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, serwery i urządzenia sieciowe dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla sprzedawców detalicznych. Spółka jest dystrybutorem takich marek jak m.in. Apple, Intel, Advanced Micro Devices („AMD”), Seagate, Western Digital, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Lenovo czy Hitachi, ponadto sprzedaje także pod markami własnymi. Grupa działa przede wszystkim w krajach byłego ZSSR, Europie Środkowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

W analizie wykonanej przez Mikołaja Wyspiańskiego („Elendix”) https://portalanaliz.pl/analizy/asbis-podsumowanie-wynikow-i-konferencji-wynikowej-po-2-kwartale-2023-roku/,  znajdziesz subiektywne podsumowanie wyników spółki osiągniętych w II kwartale 2023 roku oraz omówienie kluczowych informacji z konferencji wynikowej.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.