"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Ambra po wynikach roku obrotowego 2022/2023

Ambra jest największym w Polsce producentem, importerem i dystrybutorem win.

Wśród najbardziej znanych marek są takie jak: CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, CYDR LUBELSKI czy najnowsza w portfolio WINIARNIA ZAMOJSKA. To liderzy sprzedaży w swoich segmentach rynku.

We wpisie opublikowanym na Portalu Analiz, przedstawiłem aktualne spojrzenie na spółkę, po bardzo dobrych wynikach 2 kwartału 2023r.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 2.200 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.