"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

Portal Analiz przekroczył 1.000 Abonentów !!!

Z przyjemnością chciałbym zakomunikować, iż na początku lutego Portal Analiz (portalanaliz.pl) którego jestem współprowadzącym przekroczył magiczną liczbę 1.000 Abonentów !!!

Warto podkreślić, iż w 13 miesięcy wzrost abonentów wyniósł, aż 150% (z 400 do 1.000).

Mnie osobiście bardzo cieszy, że czytelnicy Portalu są aktywnymi na forum i czacie, a dobitnie o tym świadczą statystyki.

Na czat, 04 lutego 2021 r, była rekordowa liczba czytelników zalogowanych w jednym czasie, bo aż 266.

Z kolei na forum, liczba postów przekroczyła 20.000, a liczba tematów to już blisko 550.

Portal Analiz to nie tylko analizy spółek, wymiana doświadczeń inwestorów ale także prowadzenie własnych portfeli inwestycyjnych. Wśród nich jest portfel inwestycyjny Czytelników Portalu Analiz, który na realnych pieniądzach w 2020 roku zarobił 35% i co ważne, znacznie pobija swój benchmark mWIG40TR.

ps co jakiś czas będą pojawiać się wpisy na moim blogu :-)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.