"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

130 osób wsparło blog + możliwość pisania postów przez czytelników

Chciałbym z radością poinformować iż liczba osób które wsparły finansowo blog poprzez zrzutkę lub link afiliacyjny osiągnęła już 130 osób. Uważam iż uzyskanie w ciągu 18 dni takiego wyniku można uważać za sukces.


Zwracam uwagę iż zmieniły się parametry produktów afiliacyjnych gdyż spadło oprocentowanie lokaty w Getin Banku do 2,80% a w przypadku izPZU wysokość należnej mi prowizji jest zależna od progów. Przy wpłacie do 499zł dla mnie prowizja to 100zł, od 500zł wzwyż to 170zł czyli różnica spora.


Kolejną informacją którą chciałbym przekazać to że jest możliwość tworzenia postów/analiz przez czytelników bloga. Tworzenie postów nie jest jakoś trudne (oczywiście trzeba mieć pomysł na treść posta)  ale wymaga najpierw przeze mnie zmiany statusu użytkownika z Subskrybent/Participant na Autor. Osoby zainteresowane zamieszczaniem na moim blogu własnych postów proszone są o kontakt ze mną na blogprezesa@gmail.com w sprawie zmiany statusu użytkownika na Autor.

Żeby było jasne wasze posty będą przechodziły niewielką moją cenzurę w zakresie dodania ryzyk inwestycyjnych aby czytelnicy nie zapomnieli że na giełdzie nie tylko się zarabia ale też traci.


Zachęcam do odwiedzania forum bloga link, przeczytania pokazowego artykułu „Jak skutecznie zarabiać na giełdzie” link, do posta z historycznymi wynikami link oraz do subskrypcji nowych artykułów..

Uwaga – w związku z wprowadzeniem możliwości wsparcia bloga link, osoby tego dokonujące w pierwszej kolejności otrzymywać będą analizy kolejnych spółek (będą też wiedziały wcześniej jak będzie kolejna analizowana spółka). Dla pozostałych czytelników bloga analiza będzie dostępna po 24 godzinach.

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
NieukPrezesMikolaj Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mikolaj
Gość
Mikolaj

Mam nadzieję, że akcja się nie kończy? Planuję to inPZU od jakiegoś czasu… i myślę że w Kwietniu coś otworzę ;)

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.