"Rozwój bloga wspierany jest reklamami, których treść jest niezależna od prowadzącego."

10 lat IKE – średnia +36 procent rocznie

Współprowadzący Portal Analiz, Paweł Malik (pseudonim OBS), w interesującym artykule, zawarł swoje zasady inwestycyjne. Są to z pewnością skuteczne zasady, gdyż średnioroczna jego stopa zwrotu przez ostatnie 10 lat jest na imponującym, 36% poziomie.

Paweł na Portalu Analiz, raz na kwartał pokazuje aktualne akcje spółek znajdujące się w jego rzeczywistym portfelu, powody ich zakupy, udział % w portfelu, itp.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakimi zasadami inwestycyjnymi kieruje się Paweł Malik, zapraszam do zapoznania się z jego wpisem opublikowanym na Portalu Analiz.

Zachęcam do dołączenia do społeczności Portalu Analiz, czyli ponad 1.450 abonentów, którzy aktywnie na forum i czat, wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami inwestycyjnymi.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianym rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszej analizy. Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych.