"Informuję iż rozwój bloga i jego prowadzącego wspierany jest reklamami google wyświetlanymi na blogu których treść jest niezależna od woli prowadzącego. Prezes."

poniedziałek, 12 marca 2018

Sprawy organizacyjne bloga

W ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych czytelników bloga którzy wnioskując po wpisach nie znają podstawowych zasad mojego bloga (a jest ich niewiele).
Jedną z nich jest to iż nie odpisuję na anonimowe komentarze. Jeśli ktoś chce wymieniać swoje poglądy, doświadczenia czy prosić o opinię na temat jakiejś spółki to ja tylko w zamian oczekuję (zresztą kultura tego wymaga) aby na końcu swojego wpisu się podpisać. Może to być imię lub nazwisko lub pseudonim lub nawet rozmiar buta czyli nie tak dużo a zdecydowanie lepiej się "rozmawia".
Kolejną rzeczą to prośby o opinię na temat konkretnych spółek, ja z chęcią to zrobię (choćby w kilku zdaniach) jednak napiszcie w dwóch/trzech zdaniach coś o tej spółce, dlaczego się ją interesujecie i na co mam konkretnie zwrócić uwagę - nie będę odpisywał jak ktoś tylko napisze "Co myślisz o spółce ABCDE..". Na obu rynkach (GPW i newconnect) jest około 800 spółek i trudno aby na temat każdej spółki miał wiedzę, nakierowanie mnie na istotne cechy danej spółki da jej pełniejszy obraz. Dopuszczalne jest na blogu polecanie spółek do zakupu ale jeśli ktoś to robi to niech chociaż w kilku słowach napisze co w danej spółce jest fajnego aby warto było ją kupić. 
Ostatnią istotną zasadą bloga jest nie używanie nie cenzuralnych słów (przekleństw), wpisy zawierające obrażające kogokolwiek słowa będą kategorycznie usuwane.

Wydaje mi się że za swój czas i pracę włożoną w prowadzenie bloga dużo nie oczekuję, blog jest otwarty dla wszystkich i w mojej ocenie pewne ucywilizowanie zasad jest potrzebne.
Ja ze swojej strony mogę zapewnić że będę starał rozwijać blog i siebie aby treści publikowane na łamach bloga były jak  najbardziej profesjonalne (za kilka dni spore zmiany powinny być).
Udostępnij:

1 komentarz:

  1. Mała prośba do nowych czytelników w imieniu starych czytelników - klikajcie w reklamy na górze strony, to odrobinę pomożecie blogowi Prezesa.

    OdpowiedzUsuń

Aktualności, analizy, komentarze ..

Krotkie analizy spółek z GPW i newconnect

27.09 Alumetal w mojej ocenie jest wzorową wręcz fundamentalną spółką w przypadku której oczekuję wręcz stałej i umiarkowanej popraw...

Wirtualny Portfel Dywidendowy

Istotne Notowania

Liczba wyświetleń ostatnie 30 dni

Archiwum