"Informuję iż rozwój bloga i jego prowadzącego wspierany jest reklamami google wyświetlanymi na blogu których treść jest niezależna od woli prowadzącego. Prezes."

niedziela, 3 grudnia 2017

Telestrada z potencjalnymi dywidendami na poziomie 15% w Wirtualnym Portfelu FundamentalnymWskaźniki finansowe są bardzo niskie: c/z 5,03, c/zo 5,05, c/wk 3,46, ev/ebidta 3,10 link wskaźniki
Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad portfela link  i o ryzyku inwestycyjnym link zasady. Aktualny stan Wirtualnego Portfela Fundamentalnego oraz posiadane akcje link rachunek.

Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Każda inwestycja powinna być konsultowana z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym.

Udostępnij:

5 komentarzy:

 1. Prezesie a co sądzisz o odpowiedzi Altus TFI na wezwanie Emperii Holding.Altus może tu zyskać dobre kilkadziesiąt milionów,tak według moich szybkich przeliczeń,no chyba że jest to jakiś haczyk,orientujesz się może jak to przy tego typu wezwaniach?Pozdrawiam Tadeusz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma haczyka ale nie rozumiesz chyba o co chodzi. Na tym wezwaniu nie zarobi Altus SA którego mam akcje a tylko klienci TFI Altus którzy powierzyli środki pieniężne https://www.bankier.pl/wiadomosc/EMPERIA-Zawiadomienie-o-zwiekszeniu-udzialu-w-ogolnej-liczbie-glosow-na-WZ-Emperia-Holding-S-A-przez-akcjonariusza-Spolki-7540146.html . Dlatego zysku Altusa się nie zmienią i to wezwanie nie ma żadnego wpływu.

   Usuń
  2. Super! Dzięki za informacje ;) Szukałam właśnie takich :)

   Usuń
 2. Jeżeli chodzi o Telestradę to trzeba uważać bo Quercus strzela akcjami w rynek.
  Pozdrawiam xxx1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ewidentnie Quercus blokuje kurs i odpowiada za obecną podaż, pocieszające jest tylko to że akcje ich są warte około 3,2 mln i przy dobrych informacjach mogą być przez rynek wchłonięte.

   Usuń

Aktualności, analizy, komentarze ..

Krotkie analizy spółek z GPW i newconnect

27.09 Alumetal w mojej ocenie jest wzorową wręcz fundamentalną spółką w przypadku której oczekuję wręcz stałej i umiarkowanej popraw...

Wirtualny Portfel Dywidendowy

Istotne Notowania

Liczba wyświetleń ostatnie 30 dni