"Informuję iż rozwój bloga i jego prowadzącego wspierany jest reklamami google wyświetlanymi na blogu których treść jest niezależna od woli prowadzącego. Prezes."

piątek, 17 listopada 2017

AviaAM Leasing - sprzedałem wszystkie akcje !!!

Sprzedałem 700 akcji po 5,85, zysk na transakcji wyniósł 9% (k:555x5,71, k:245x6,15, k:200x5,88, k:300x5,71, k:300x4,58, k:200x4,40, k:600x6,10, k:58x5,85, s:600x6,19, s:10x6,39, s:590x5,78, s:588x5,47, s:700x5,85).

Sprzedałem akcje: bo zmusiło mnie życie, bo kurs w krótkim terminie wzrósł 10%, bo pojawiły się większe obroty, bo zbyt długo ciągnęła się pozycja, bo w pewnym momencie miałem 25% straty.
AviaAM jest na pewno perspektywiczną i nisko wycenianą firmą jednak ja każdą obecnie pozycję którą zamknę nie będę odnawiał w najbliższym czasie. Portfel będzie mocno wygaszany.


Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad mojego bloga i o ryzyku inwestycyjnym link zasady. Aktualny stan mojego rachunku i posiadane akcje link rachunek.
Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Każda inwestycja powinna być konsultowana z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym.Udostępnij:

33 komentarze:

 1. Prezesie - wiem, że nie odpowiadasz na anonimy, ale może jednak na dwa pytania zechcesz odpowiedzieć:
  1. Gdybyś nie wygaszał pozycji to nadal byś był jeszcze na AAL?
  2. Co masz na myśli przez zwrot "bo pojawiły się większe obroty"?

  Z góry dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy że na końcu wpisu napiszesz jakąś ksywkę np. anonim i tyle wystarczy.
   1. Tak, bo spodziewam się znacznie lepszych wyników w 4 kw r/r, spółka w tym roku pewnie zarobi 25 mln eur czyli połowę swojej kapitalizacji, może nawet powróci do dywidendy.
   2. Zawsze łatwiej i lepiej jest wychodzić z jakiejkolwiek pozycji gdy są większe obroty, bo nie trzeba bardzo kursu uwalać. Na pewno z punktu analizy technicznej zrobiłem błąd bo kurs na dużych obrotach wybił się z trójkąta zniżkującego (tak chyba to nazywała się ta formacja) nad poziom 5,60 a to jest sygnał kupna. Ja jednak nie mogłem sobie pozwolić żeby kurs znowu się cofnął.

   Usuń
 2. Panie Prezesie w takim wypadku stosuje się stop loss. Anonim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buahahahaha :-D

   Usuń
  2. Chyba w niefortunnym momencie wyszedłeś z Avii. Kilka razy powtarzał się scenariusz z podbitkami po wynikach a później osuwaniem się kursu, ale tym razem zarówno technika jak i fundamenty prowokują do zmiany trendu na wzrostowy. Rozwiały się wątpliwości z rentownością inwestycji w JV, więc to ważne ryzyko odpada. Spółka będzie z tego miała stabilne ok. 40 mln zł zysku rocznie. Samo JV daje c/z 5-6. Do tego dochodzą przychody z pośrednictwa, w których radzi sobie znakomicie. Do tej pory wyniki spółki były nieprzewidywalne, teraz wiadomo, że będzie dobrze, a może być znakomicie. Taki dylemat chciałby mieć chyba każdy inwestor.
   Technicznie jak wspomniałeś też wyszliśmy ponad linię trendu.
   mn

   Usuń
  3. ok, ciekaw jestem odpowiedzi Prezesa. Próbowałem sam się przymierzyć, tj. potrzebuję 4k gotówki, zakładam że chcę zamknąć całą pozycję na danym instrumencie, to mam do wyboru: ALI, ETL, HEL, SEK. Jestem dobry z "fundamentów" (nie jestem :-) i wszystkie oceniam pozytywnie i gdyby nie potrzeba to bym je zostawił. Nie jestem dobry z zamykania pozycji (4fun....) ale mam przebłyski geniuszu przy ograniczaniu strat (Unimot - bajeczne wyjście, zazdroszczę i liżę rany...).
   Największa zmienność (beta) jest na HEL i na AAL. Na HEL pozycja jest z minimalnym zyskiem versus AAL który właśnie wybił i daje coś zarobić.
   Taka moja subiektywna wersja. endru

   Prezes, wiesz co - jak zniknąłeś to było trochę jak w "Truman Show" ;-) my tu z tej strony ekranu oglądamy Twoje ruchy aż tu nagle pustka. Przełączam kanał - szum ;-)
   Takie tam - weekendowo ;-)

   Usuń
  4. Mózg mój słabo teraz pracuje i nie bardzo rozumiem czy pijesz do mnie czy chwalisz. Bardziej wygląda mi to na pretensję więc możliwe że niedługo skrócę wielu czytelników męki i zamknę portfel fundamentalny "blogprezesa". Nie mogę sobie obecnie pozwolić żeby ktoś miał do mnie pretensje i jechał po mnie dlatego nie mogę dawać do tego żadnych powodów.

   Usuń
  5. " tj. potrzebuję 4k gotówki, zakładam że chcę zamknąć całą pozycję na danym instrumencie, to mam do wyboru: ALI, ETL, HEL, SEK. Jestem dobry z "fundamentów" (nie jestem :-) i wszystkie oceniam pozytywnie i gdyby nie potrzeba to bym je zostawił."

   Technicznie dla mnie Helio odbija od dawnego wsparcia który stał się oporem co jest zaproszeniem do kontynuacji trendu spadkowego, ALI jeszcze gorzej bo tutaj trend spadkowy już pędzi od ponad miesiąca (a miejsce na spadki do 12 zł jest).

   Prezes - z publicznymi portfelami jest tak że jak są wyniki to jest super i wszyscy chwalą. Jak wyniki się odwracają to jest krytyka - zupełnie jak w przypadku drużyn piłkarskich. Letteriego w Koronie Kielce przed sezonem pismacy (mimo iż nie rozegrał w PL jednego meczu !) mieszali z błotem bo wcześniej spadł z dwiema drużynami w zweite bundeslidze (w czym miał tylko pośredni udział), a teraz wychwalają pod niebiosa styl Korony bo mają miejsce w top8 a powinni być na końcu tabeli. Kluczowy jest moim zdaniem "big picture" - zeszłe lata miałeś z dużo lepszymi wynikami to ten rok z słabszymi jak najbardziej mógł się trafić (a i pewnie i tak skończysz go na zysku).

   Usuń
 3. Tak, pewnie wziąłem jedną tabletkę za dużo. Jak mogę Ciebie tylko chwalić i dziękować.
  Oceniać nie mogę - bo nie jestem doświadczonym inwestorem. Odnośnie wyjścia z 4fun to była Twoja wypowiedź, że nie jesteś w tym dobry - i rzeczywiście można było jeszcze sporo tam ugrać. Co do skrócenia straty na Unimot to też oceny które pojawiły się w komentarzach i niezła lekcja.
  pozdrowienia endru

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ja mogę" a nie "Jak mogę" ;-) OMG
   kończę z sobą

   Usuń
 4. Ale wy komentatorzy powyzej jestescie glupio-madrzy! Chyba wam Prezez napisal ze powodem wyjscia jest potrzeba kapitalu a jak nie to by trzymal. Odnosnie stoplossa to moze nie chcial ryzykowac czesci wypracowanego zysku. Widac ze macie takie pojecie o inwestowaniu jak... szkoda slow. Tomasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jak czytać po łebkach - merytoryczna część dyskusji dotyczyła kwestii dlaczego akurat AVIAAML - w portfelu ma też inne papiery. Się znalazł mędrzec.
   pozdr. endru

   Usuń
  2. To trzeba bylo proste rzeczowe pytania zadac a nie owijac to w jakies dziwne slowa. Prezes zwinie blog to sie bedziecie po forum Bankiera blakac szukajac "madrych rad". Tomasz.

   Usuń
 5. Żałuję nieco, że Prezes totalnie ignoruje AT. Zawsze uważałem, że analiza fundamentalna mówi nam co kupić, zaś analiza techniczna, kiedy należy to uczynić. Bez urazy, bo blog jest ciekawy i godny polecenia, ale efektywność końcowa wychodzi dość marnie, a może jestem zbyt krótko czytelnikiem. Kłóci się taktyka Prezesa z wieloma radami typu: "kup dobrze i trzymaj mocno", "trend jest przyjacielem" itd. Problem w tym, że z powodu ignorowania analizy technicznej, na AVIAAML mam dotąd same straty, ale do nikogo nie mam pretensji. Gdyby zaprząc dodatkowo ową analizę techniczną, zarówno Prezes, jak i naśladujący Jego działania czytelnicy, zapewne minimalizowaliby straty a powiększali zyski. Bo przyznam, że całej tej taktyki z AVIAAML po prostu nie rozumiem. I przypomnę, że ta decyzja o sprzedaży była podjęta dużo wcześniej, zanim pojawiły się problemy osobiste. Zbyszek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbyszku akurat nigdy nie używam słów typu "kup dobrze i trzymaj mocno" czy "trend jest przyjacielem" ale to zawsze można nazwać grą słów. Zgadza się że może robię błąd mało zwracając na analizę techniczną (mocny i dobitny przypadek Unimot) ale jeśli spodziewam się czegoś mocnego w fundamentach to podejmuję ryzyko. Np. ostatni przypadek PCM gdzie jest ewidentny trend spadkowy to żaden technik nie wejdzie a ja zaryzykowałem z kupnem bo wiem z wieloletniego doświadczenia że dywidenda na poziomie 13% (taka powinna być) to zazwyczaj powoduje znaczne wzrosty kursu przed dniem jej przyznania. Podobną zagłostkę mam ze Skarbcem, bo szykuje się nawet 18-19% dywidendy (za jakieś 10 miesięcy) ale przed nami raczej gorsze wyniki i też trend spadkowy - korcie kupić ale trzeba czekać.
   Jeśli chodzi o Aviaam to nie mam co ukrywać że od dawna zakładałem że w okolicach 6 zł sprzedaję, gdyż kilka razy już od podobnych poziomów kurs się odbijał a spadki były później 20-30%. Nie bardzo widzę problem jaki niektórzy mają, sprzedałem i tyle, wzrośnie to nie zarobię, spadnie to dobrze zrobiłem.

   Usuń
  2. Witaj Prezesie.
   Aby nie było wątpliwości: Twój blog (czytaj Twoja Osoba) wzbudza we mnie dużą dozę szacunku. Niewiele osób inwestujących ma odwagę do pokazania realnych wyników. Tak bowiem jest, że do jednej presji dochodzi druga, wynikająca ze świadomości, że są tacy, którzy patrzą na ręce i naraża się człowiek na dodatkowe wrogie komentarze. Ja skromnie tylko sugeruję, by obu analiz nie traktować z pozycji fundamentalisty ideologicznego, gdyż oba podejścia mają swoje istotne wady. Wyjściem z owych wad wydaje się połączenie analizy fundamentalnej z analizą techniczną. Jeśli idzie o Aviaam to ta spółka jest trudna do analizy technicznej, gdyż najwyraźniej mamy tutaj ugrane transakcje. W miejsce akumulacji mamy dystrybucję i sygnały są niejednoznaczne. Natomiast dziwi mnie brak "cierpliwości", ponieważ normą jest, że po szczycie trzeba odczekać około 9 miesięcy konsolidacji zanim się coś konkretnego urodzi. Natomiast mam konkretniejsze pytanie, skoro zadowalamy się 8% -ami to dlaczego nie sprzedaliśmy na pierwszej możliwej górce? Zbyszek

   Usuń
 6. Prezesie fajnie, że wróciłeś. Jak wielu pisało dziwnie było jakoś tak bez bloga. Myślę, że wiele osób nie docenia pracy jaką wkładasz w jego prowadzenie. Dziwią mnie co niektóre komentarze i pretensje. Można przecież nie zaglądać i nie czytać. Ale frustracje trzeba wyładować w jakiś sposób.
  Wnosząc po komentarzach, wiele osób jednak bardzo ceni Twoją pracę, możliwość dyskusji czy darmowe porady. Uważam, że jesteś ważną częścią świata inwestorów indywidualnych w Polsce i dlatego mam nadzieję, że blog będzie dalej istniał. Zyczę Ci, aby Twoje sprawy ułożą się najlepiej jak to tylko możliwe.
  Jestem również zdania, że dobrym krokiem będzie zlikwidowanie publicznego portfela. Zniknie wtedy wiele emocji i frustracji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem skąd opinia o niedocenianiu pracy Prezesa. Ja tego tutaj nie zauważyłem - wręcz przeciwnie, wiele osób dziwi jego zaangażowanie w ten projekt "pro publico bono". I to jeszcze w sytuacji gdy ma jakieś osobiste problemy, które najwyraźniej kolidują z tym zaangażowaniem. Zdarzyło się parę osób, którym nerwy puściły - emocje, potrafię to zrozumieć (nie usprawiedliwiam). Niestety jak prowadzi się tego typu inicjatywę publicznie to nie ma - NIE MA - opcji że takie sytuacje się nie zdarzą. Tu i tak jest kultura - wystarczy popatrzeć co się na bankierze dzieje.
  I żeby nie pisać po próżnicy: jeżeli my czytelnicy możemy w jakiś sposób pomóc to Prezes określ się bo rzeczywiście szkoda byłoby gdyby ten blog nie był kontynuowany.

  Portfel - kurcze to musi zostać, chociaż wirtualny.

  Dzięki Prezes

  OdpowiedzUsuń
 8. Prezes może faktycznie pomyśl o jakiejś małej opłacie miesięcznej za prowadzenie bloga i wiele problemów wyeliminujesz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Może tak być że wiele ostatnich moich ruchów jak i przyszłych może nie będzie zrozumiałych i wielu czytelników może mieć pretensje ale zapewniam wszystkich że tego co mi się przydarzyło w życiu nie bylem w stanie przewidzieć. Gdybym przewidział to pewnie wcale bym bloga nie założył i teraz nie myślał aby jakoś ten blog jeszcze pociągnąć. Na pewno nie zniknę, na pewno będę dzielił się radą, na pewno będę jakiś portfel prowadził. Na chwilę obecną zastanawiam się nad zamknięciem portfela fundamentalnego 30 listopada i otworzeniem portfela wirtualnego których w sieci są setki. Celem tego jest zdjęcie z siebie ryzyka że ktoś moją transakcję skopiował i stracił a później mnie po sądach prowadza.
  Druga powód to może w przyszłym tygodniu się okazać że muszę iść koniecznie do pracy aby utrzymywać rodzinę. Oczywiście mogę próbować zrobić płatny blog ale przecież z tego nie może być pieniędzy, niech 20 osób zapłaci co miesiąc 50zł to da 1000zł - to przecież ZUS czy podatki więcej pewnie kosztują.
  Dlatego na prawdę jeszcze sam nie wiem jak to ogarnąć, szczególnie życie osobiste, na pewno blog będzie funkcjonował może w lekko zmienionej formie.
  Przepraszam za wprowadzony zamęt, Prezes Show ma zakłócenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja trzymam kciuki żeby wszystko Ci się jakoś ułożyło Prezes! Trochę zawdzięczam temu blogowi, gdyż w sumie z nim zacząłem przygodę z giełdą.
  A co do inwestowania za radą innych to gdzieś czytałem, że po prostu inwestując w coś kto polecił Ci ktoś inny, w momencie gdy tracisz w pewnym sensie zamiast winić siebie masz pretensje do tej drugiej osoby - po prostu dla większości osób łatwiej jest winić kogoś innego niż pogodzić się z porażką - tacy już są ludzie niestety.
  Pozdrawiam!

  PS: Fajnie, że zostajesz, trochę słabo byłoby komunikować się z fajnymi ludźmi jak Ci tutaj za pomocą np. forum bankiera :D

  OdpowiedzUsuń
 11. I ja dodam 5 groszy od siebie chociaż od dłuższego czasu nie loguje się .Prezes to są Twoje pieniądze i robisz jak chcesz .Masz duży wpływ na ludzi powinnieneś zostać politykiem .Tylko czy umiesz kłamać?Wątpliwa sprawa bo starasz sie pomóc .Niestety polska mentalność jest taka że jak mają coś z Ciebie to chwalą ale jak coś pójdzie nie tak to chcą Twojej krwi .Dobrze że są tacy co nie mają pretensji i mają swój rozum i tylko z takimi rozmawiaj wiecznie niezadowoleni niech nie wchodzą na bloga .Pozdrawiam trzymaj się Twój czytelnik SmokM

  OdpowiedzUsuń
 12. Prezes masz olbrzymią wiedze i wiele ciekawych rzeczy można od Ciebie się nauczyć.Ja mam kilka spółek z Twojego portfela ale decyzje inwestycyjne podejmuje osobiście po dokładnym przeanalizowaniu spółki. W zasadzie tylko na dwóch straciłem (Bowim i Unimot)ok 10% bo wolę szybko ciąć straty.Na ilu zarobiłem nie sposób zliczyć ale obecnie mój portfel jest wyceniany najwyżej w mojej historii z GPW i to też jest Twoja zasługa.
  Dzięki za naukę i dobre rady

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć Prezes. Czy możesz wprost napisać co Ci się przytrafiło czy to zbyt osobiste? Może byłaby to dobra życiowa lekcja dla innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę ale to nie sprawy zdrowotne i zamykamy temat. Jutro seria wyników i trzeba zacząć analizy.

   Usuń
 14. Prezes twój blog w porównaniu do obecnych na rynku jest najlepszy. Rokicki ma tam jakąś swoją strategię na której zarabia ale jest to fala z prądem, widziałem też portfele squabera i powiem szczerze że też nędza. Ja nie zapłacę im ani złotówi bo nie warto. Zaskoczyłeś mnie swoją decyzją o zamknięciu bloga. Włożyłeś w niego sporo czasu i wysiłku więc trochę by było szkoda. Rozumiem że masz w życiu problemy ale wierz mi po burzy zawsze wychodzi słońce. Ja w swoim życiu byłem już na dnie (wszystko mi się zawaliło) ale przetrwałem. Wymagało to trochę czasu ale było warto bo dzięki temu teraz jestem silniejszy psychicznie. Po tym widzę świat w innych barwach.Czego tobie też życzę. Trzeba dążyć do celu i realizować swoje marzenia nie zważając na hieny które nam próbują w tym przeszkodzić.

  OdpowiedzUsuń
 15. Proponuję zamknąć już temat ostatnich wydarzeń związanych z moją osobą bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
  Na pewno zamknę rzeczywisty portfel ale w zamian za to zamierzam otworzyć portfel wirtualny działający na podobnych zasadach. Na początku będą to w zasadzie te same spółki co mam w osobistym portfelu gdyż uważam że w najbliższych 6 miesiącach mogą się dobrze zachowywać. Będę nadal też prowadził wirtualny portfel dywidendowy oraz posty do wymiany poglądów "Aktualności...".

  OdpowiedzUsuń
 16. - Ludzie powiem coś Wam bardzo ważnego. Wy nawet nie wiecie ile łask i dobra dla siebie tracicie nie modląc się do Matki Bożej., ktora jest miłością i pełna łaski i każdemu kto się do Matki Bożej zwraca z prośbą o pomoc i wysłuchanie tej pomocy udziela. Matka  Boża nie opuszcza  nikogo kto się do niej zwraca o pomoc, bo jest miłością. Bardzo zachęcam  każdego człowieka żeby co dnia o godz. 21.00 modlił się na Apelu  Jasnogórskim przed wizerunkiem Cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski.Tutaj można na żywo przez cały dzień oglądać każdego dnia co się dzieje w kaplicy cudownego obrazu Na Jasnej Górze.   https://youtu.be/NooVdNsyevkgodz O godz 16.00 i 19.00  co dnia ludzie łączą się w modlitwie różańcowe przed Cudownym wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej. Mszę św od rana się zaczynają też o godz chyba 6.00. 7.00. 8.00  18.00  19.00..Przez cały dzień ludzie tam się modlą  i można na żywo oglądać co tam się dzieje i słuchać pouczające kazania. Ludzie, najważniejsze w życiu jest zbawienie własnej duszy. Bo każdy człowiek jest stworzeniem Bożym od plemnika i ma dusze nieśmiertelne. Pan Bóg jest jest nieskonczona miłością stworzył Niebo i Ziemię. Wszystko, góry. morza, oceany, ludzi. Gdzie miłość wzajemna i dobroć tam znajdziesz Boga Żywego.Tylko Jezus Chrystus jest drogą, prawdą i życiem. Jest Bogiem Miłości który chce wszystkich zbawić. .Trzeba Czytać Pismo Święte  Matka Boża pomaga. Odmawiajcie różaniec https://youtu.be/GjkujReI9fY Matko Boża o gdyby cały świat wiedział jaka masz litość nad cierpiącym wszystkie stworzenia uciekali by się do Ciebie. Królowo Różańca Świętego módl się za nami! O Polacy jakie to wielkie szczęście mieć zakrólował Matka Boża z Częstochowy to jest duchowa stolica Polski codziennie Wstawajcie do apelu o 21:00 na telewizji Trwam bardzo mądre Kazań Słuchajcie i Uczcie się Czytajcie ewangelię odmawiajcie różaniec streszczenie Ewangelii Przestańcie leżeć na kanapach i oglądać filmy o zabójstwach seriale o przemocy filmy gdzie nie ma miłości żadnej lepiej wreszcie jakiś chleb i zanieście jak ktoś po śmietnikach śmietnikach na mieście się grzebie jemu Dajcie niż nic nie robić i leżeć. Przestańcie kupować telewizory czym większy tym lepsze i nic nie robirobi4ć tylko leżeć i oglądać zrzucić z siebie Ty maski ty maski oglądania tej telewizji o przemocy nicnierobienia Człowiek jest stworzony przez Boga do czynienia miłości do bliźniego i do Pana Boga a poczujecie się Polacy wolni O jakie to szczęście że Polacy macie Matka Boża królowa Polski która jest nieskończona miłością i pomaga wszystkim przez Matka Boża Matka Boża prowadzi wszystkich do Jezusa bo jest miłością Jezus jest Bogiem miłości który chce wszystkich zbawić Matka Boża nosiła pod sercem Jezusa Chrystusa Boga człowieka i zna wszystkich potrzeby każdego serce człowieka tylko módlcie sie na różańcu do Matki Bożej a Ona nam we wszystkim  wszystkim pomoże. Polacy musicie nieść krzyż i Ewangelię do Europy dla wszystkich krajów Europy którzy porzucili chrześcijaństwo i i chcą narzucić fałszywy życie innym narodom bez Boga w zakłamaniu  i. fałszu. Tylko z Panem Bogiem z Panem Jezusem z Matką Bożą człowiek osiągnie prawdziwe szczęście na tym świecie i życie wieczne odziedziczy.sluchaj Słuchajcie ludzie na YouTube kanał langusta Na Palmie i kanal paśnika na YouTube kaznodzieja w drodze zakonnika Adama szostaka.dominikanina.tytul filmu YouTube czy mam głupia dusze. Mówi tete0n film o koniecznej do zbawienia osobistej relacji z Panem Jezusem. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
 17. Prezesie. Widzę, że moment wyjścia, był wybrany bardzo trafnie - gratulacje. Aktualnie kurs wraca do "klina", więc albo powrót do "konsolidacji" albo odbicie. Zastanawiasz się może nad kolejnym wejściem i zakupem papieru do nowego portfela?
  Gerard

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej myślę o kupnie ale czekam na niższe poziomy, 5-5,10.

   Usuń
  2. Szybko padło wsparcie :( Aktualnie kurs już 5,25.
   Gerard

   Usuń
 18. dobry interes z tym aviaAM lizing ubiłeś. gratulacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Interes bym zrobił gdyby kurs wzrósł ze 100% a tak 9% to raczej nieistotny wynik.

   Usuń

Aktualności, analizy, komentarze ..

Krotkie analizy spółek z GPW i newconnect

27.09 Alumetal w mojej ocenie jest wzorową wręcz fundamentalną spółką w przypadku której oczekuję wręcz stałej i umiarkowanej popraw...

Wirtualny Portfel Dywidendowy

Istotne Notowania

Liczba wyświetleń ostatnie 30 dni