"Informuję iż rozwój bloga i jego prowadzącego wspierany jest reklamami google wyświetlanymi na blogu których treść jest niezależna od woli prowadzącego. Prezes."

środa, 9 sierpnia 2017

Auto Partner - dynamiczny rozwój biznesu


Auto Partner

W mojej ocenie największe ryzyko inwestycyjne jest globalne, indeksy giełdowe na świecie są na rekordowych poziomach a rosnące stopy procentowe w USA mogą w najbliższym roku doprowadzić do większej korekty na giełdach (może nie bessy ale głębokich spadków). Kolejnym czynnikiem ryzyka jest możliwa w przyszłości kolejna emisja akcji, firma dynamicznie się rozwija i może potrzebować kapitał obrotowy na zatowarowanie czy otwarcia nowych centrów dystrybucyjnych i placówek sprzedaży.
Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad mojego bloga i o ryzyku inwestycyjnym link zasady. Aktualny stan mojego rachunku i posiadane akcje link rachunek.

ps dzisiaj analiza niezbyt profesjonalna ale okres wakacyjny i mało czasu :-)
Przedstawione informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik musi być świadomy, że wyłącznie on ponosi odpowiedzialność z tytułu podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Każda inwestycja powinna być konsultowana z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym.
Udostępnij:

6 komentarzy:

 1. Ja stanowczo odradzam, także z powodów, które podałeś. Aktualnie mocne sprzedaj na Biznes Radarze. Atrakcyjna cena dopiero w okolicach 4,50 zł nie wyżej. Zaryzykowałeś, Twoja sprawa. Janek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, moje pieniądze to moje ryzyko, generalnie poniżej 4,9 nie powinno spaść bo po tyle akcje były obejmowane przez akcjonariuszy, do wyników może być słabo z kursem ale później liczę na powrót wzrostów.

   Usuń
  2. Duzi akcjonariusze brali też po 2,2 i skończył im się lock up i teraz mogą sprzedawać, dlatego wstrzymałbym się z zakupem szacuję zysk 42-45mln w 2017r

   Usuń
  3. Panie anonimowy - duzi akcjonariusze brali ostatnio też po 4,80 akcje bez lock upu , nim bym się nie przejmował. W analizie napisałem że szacuję 50 mln zysku w 2017, 42 mln to po wynikach za 2 kw będzie zysku za ostatnie 12 miesięcy.

   Usuń
 2. Bardzo fajna decyzja, byłem na autopartner od 4,2 do 4,90 i za wcześnie sprzedałem, chociaż wtedy jeszcze lepiej kasą obróciłem niż bym został na autopartner.
  Pisałem Ci o getback jakiś czas temu bo tutaj dynamika będzie jeszcze większa....
  No i dzisiaj odpalił;)

  pozdrawiam Marcin

  OdpowiedzUsuń
 3. https://stooq.pl/n/?f=1196680

  Pozdrawiam,
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń

Aktualności, analizy, komentarze ..

Krotkie analizy spółek z GPW i newconnect

27.09 Alumetal w mojej ocenie jest wzorową wręcz fundamentalną spółką w przypadku której oczekuję wręcz stałej i umiarkowanej popraw...

Wirtualny Portfel Dywidendowy

Istotne Notowania

Liczba wyświetleń ostatnie 30 dni