"Informuję iż rozwój bloga i jego prowadzącego wspierany jest reklamami google wyświetlanymi na blogu których treść jest niezależna od woli prowadzącego. Prezes."

środa, 26 października 2016

Danks - czyli niczego nie bądź pewien


Danks -Przypominam o koniecznym przeczytaniu zasad mojego bloga i o ryzyku inwestycyjnym link zasady
Aktualny stan mojego rachunku i posiadane akcje link rachunek
Udostępnij:

4 komentarze:

 1. prezesie szkoda ze nie ma cie juz na foroum bankiera mimo w przeszlosci rozbieznosci zdan w niektorych kwestiach. jak oceniasz zyski danksa? nie sadzisz ze 850 tys zysku netto powala z nog? daje to ok 9 gr na akcje za sam jeden kwartal. a pamietam jak pisales ze zysk bedzie w granicach ok 12 groszy na rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po nowej emisji akcji to pewnie wyjdzie ten zysk 12 groszy na akcje, ja zawsze staram się zniżać szacunki aby później nie zaskoczyć się. Wynik za 3 kw nie wiem czy wiesz ale uwzględniał ponad 600.000 zł zysku w spółce zależnej yt investment i nie towarzyszył temu przepływ gotówki, nie wiemy też z czego wynikał zysk tej spółki zależnej (czy był on z podstawowej działalności czy jakieś jednorazowe przeszacowanie). W tym przypadku nie można wykluczyć że jest to podrasowanie wyniku aby jak najwięcej niedoinformowanych wzięło udział w emisji akcji. Dlatego nie ma co popadać w hurra optymizm i twardo stać na nogach, Dodam tylko jeszcze że Truchel na Walnym powiedział że przyszłe wyniki powinny być bardzo dobre.

   Usuń
  2. Kiedy Będzie zamiana PDA na akcje?
   Marek

   Usuń
  3. Nie wiem, może nie być wcale notowanych pda tylko zarejestrują podwyższenie i od razu będą akcje. Musisz memorandum przeczytać.

   Usuń

Aktualności, analizy, komentarze ..

Krotkie analizy spółek z GPW i newconnect

27.09 Alumetal w mojej ocenie jest wzorową wręcz fundamentalną spółką w przypadku której oczekuję wręcz stałej i umiarkowanej popraw...

Wirtualny Portfel Dywidendowy

Istotne Notowania

Liczba wyświetleń ostatnie 30 dni